0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След трансфер?
« Отговор #580 -: Юли 28, 2008, 04:06:43 am »
Почини 2-3 месеца,ако пък си толкова нетърпелива даваи смело.Правила няма.Консултираи се с твоят лекар.Успех на следващата процедура.Нямаш ли замразени ембриончета?
WAITHING FOR OUR MIRACLE
Re: След трансфер?
« Отговор #581 -: Юли 28, 2008, 16:08:57 pm »
Благодаря на всички за отговорите,сега ми по-леко,защото преди това имах съмнения,че искат да ме претупат набързо,а именно защото имам замръзени ембриончета , още 6бр.,може би всички за следващият опит!? :bighug: :thankyousign:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #582 -: Юли 28, 2008, 16:15:43 pm »
ако става въпрос за замръзен трансвер, не стандартната процедура със стимулация, предполагам, че може и по-рано, но за всеки случай се консултирай с лекаря си
Re: След трансфер?
« Отговор #583 -: Юли 28, 2008, 19:27:24 pm »
аз направих опит със замразен ембрион веднага, но се консултирай с лекаря си.
Re: След трансфер?
« Отговор #584 -: Юли 28, 2008, 20:06:53 pm »
Благодаря на всички за отговорите,сега ми по-леко,защото преди това имах съмнения,че искат да ме претупат набързо,а именно защото имам замръзени ембриончета , още 6бр.,може би всички за следващият опит!? :bighug: :thankyousign:


Миличка аз изчаках два цикъла и тогава пробвах със замразените имах само 3 бр. и ми върнаха всичките и то взе че стана но за съжаление се оказа извънматочно.
Пожелавам ти от все сърце този замразен трансфер да е твоя късмет.Успех  :crossfingers:
Re: След трансфер?
« Отговор #585 -: Юли 29, 2008, 10:59:08 am »
Благодаря ви от сърце,няма по - добри съветници и психолози от вас!Чувствах се доста обезверена,защото това ми беше втори неуспех,но сега имам сили да се надявам за следващият трансфер,който предполагам ще бъде може би септември или октомври!Още веднъж пожелавам на всички успех и не губете надежда и кураж! :goodluck: :hug2: :balk_602:
*

    ЛОЛА

Re: След трансфер?
« Отговор #586 -: Октомври 29, 2008, 12:04:39 pm »
Здравейте момичета.Виждам,че понякога в тези форуми има повече информация,отколкото човек може да получи от докторите,които не са никак словоохотливи.Искам да попитам дали някой от вас е изпадал в подобна ситуация:
Изминах дълъг път-може би вече 10 години в правене на опити да забременея,но не се получава.Имах два неуспешни опита ин витро и този  месец беше поредния трети.На 15.10. ми беше трансфера,като ми изписаха утрогестан/3Х2/,естрофем и фолиева кисилина/2Х1/, вечер и по 1 т. аспирин протект,първите 5 дни и но шпа/3х2/.На 12 ден от трасфера получих течение с кафяв цвят,което продължава,днес ми е 14 ден от трансфера.На 12-тия ден направих тест -шуър чек,но беше отрицателен.Според вас на какво се дължи това течение и опасно ли е,има ли вероятност теста да е дал грешен резултат?Мисля да изчакам още ден -два и да повторя уринарния тест.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #587 -: Октомври 29, 2008, 12:17:38 pm »
Лола,зацапването може да се дължи на много неща.Направи кръвен тест.Той ще покаже със сигурност.Успех!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #588 -: Октомври 29, 2008, 13:21:39 pm »
много често уринните тестове дават фалшиво отрицателни резултати в такива ранни срокове. най-добре направи кръвен, и ако е положителен го повтори след 48 часа за да се изясни картинката.
успех!
*

    ЛОЛА

Re: След трансфер?
« Отговор #589 -: Октомври 29, 2008, 13:27:08 pm »
Благодаря за пожеланията.Дано този път господ да е с  мен и да имам късмет да видя така бленуваните две чертички.Успех на всички.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #590 -: Ноември 28, 2008, 15:58:09 pm »
здравейте момичета днес ми е 5 ден от трансфера и се чувствам доста изнервена :oops:,коремчето ми е подуто,гърдите ми са напрегнати,но нищо повече,ох знам че е рано но вече нямам търпение да видя резултата.
Мисля че някъде в тази тема бях чела че ако устискаш до 10 ден след трансфер,много често това води до  :bfp:,вярно ли е това,моля ви ако и вие сте след трансфер пишете как се чувствате.
Стискам палци на всички :crossfingers:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #591 -: Ноември 28, 2008, 16:51:23 pm »
Лорче миличка  :) не мисля, че "устискването" до 10-я ден и +резултат имат нещо общо по-скоро спокойствието и търпението биха били предпоставка за успех. Аз също съм много нетърпелива обаче докато чаках резултата след трансфера бях учудващо спокойна чак аз не можах да се позная  :P и съвсем чинно си изчаках 15-ти ден за кръвен тест. Всичко добро желая ти моя ритащ резултат  :bori_015:
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
Re: След трансфер?
« Отговор #592 -: Ноември 28, 2008, 18:21:18 pm »
Лорче, споко, мила! Колкото в кръга на майтапа, толова и наистина, ще ти кажа, че времето, което устискаш след ЕТ пропорционално увеличава шансовете ти за успех - ако устискаш 9 месеца, най-добре! Пожелавам ти го от все сърце!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: След трансфер?
« Отговор #593 -: Ноември 30, 2008, 17:30:37 pm »
момичета маи моят опит не е успешен,туко що видях че имам кафеникаво течение :oops: :balk_146:,много ми е гадно
*
Re: След трансфер?
« Отговор #594 -: Ноември 30, 2008, 17:41:31 pm »
Я, стига глупости lorка!
Твърде рано е за МЦ, успокой се, знам,че е много трудно.Пусни си едно смешно филмче и мисли позитивно!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #595 -: Ноември 30, 2008, 18:01:53 pm »
Лора,не се притеснявай,кафеникаво зацапване през този период след трансфера,е признак за имплантация .Устискай си до деня за тест,сигурна съм ,че ще се изненадаш приятно :wink:Успех  :bfp:

*
Re: След трансфер?
« Отговор #596 -: Ноември 30, 2008, 18:26:45 pm »
Нее,това не значи ,че не се е получило нищо,напротив.добър знак е.мисли позитивно и вярвай,ще успееш :wink:
стискам ти палци Лорче,да се похвалиш
:P :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: След трансфер?
« Отговор #597 -: Ноември 30, 2008, 18:36:56 pm »
момичета маи моят опит не е успешен,туко що видях че имам кафеникаво течение :oops: :balk_146:,много ми е гадно
Лора, да не спреш лекарствата сега.
Нищо не е загубено докато не видиш резултат (най-добре кръвен) черно на бяло.
Я не се предавай сега......Обади се на лекаря си да е наясно с положението, лежи си мирно и кротко, гледай филмчета, чети книги и след 5 дена (на 10ти ден от трансфера можеш да направиш кръвен тест) искаме резултата от кръвния :)
Стискам палци !
*
Re: След трансфер?
« Отговор #598 -: Ноември 30, 2008, 20:34:41 pm »
А, Лорче, не така.  :balk_77:  Има много случаи с кървене и положителен тест. Взимай лекарствата и си почивай!


Още едни стиснати палци и от мен!

*
Re: След трансфер?
« Отговор #599 -: Декември 01, 2008, 09:44:30 am »
 :bighug:благодаря ви момичета,това кафеникаво течение изчезна още снощи,беще много малко ,но наистина ме отчая,сега някък си имам по големи надежди,днес ми е 8 ден от трансфера и съвсем скоро ще разбера резултата,днес мислех да си взема едно тестче,но мисля че е раничко,ох още няколко дни търпение,и дано всичко завърши добре.