0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Samantha_Angel

Пътуване със самолет след ЕТ
« -: Ноември 25, 2007, 19:43:46 pm »
Момичета, бихте ли ми помогнали?

Налага ми се да пътувам след ембриотрансфер и не мога да преценя кога е най-удачно? Дали веднага след процедурата (имам предвид на същия или на следващия ден), или по-късно? Има ли момичета като мен при които се е получило?

Намирам и противоречиви мнения относно момента на имплантация. Кога точно е тя?

Много Ви благодаря!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътуване със самолет след ЕТ
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2007, 20:03:57 pm »
имплантацията обикновено е 6-7-8 дни след оплождането. значи, след ЕТ - около 4-5-6 дни.
но не виждам какъв е проблемът да пътуваш със самолет след ЕТ? изчакай един ден и пътувай. така мисля аз. все пак, поинтересувай се какво мисли и гинекологът ти.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътуване със самолет след ЕТ
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2007, 14:21:12 pm »
Аз пътувах със самолет една седмица след трансфера и имам положителен резултат. Не мисля, че има проблем. Успех :)
Re: Пътуване със самолет след ЕТ
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2007, 07:26:55 am »
Няма проблеми да пътуваш. Аз бих изчакала няколко дни за свое лично успокоение.
Избягвай да шофираш.
*
Re: Пътуване със самолет след ЕТ
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2007, 10:05:28 am »
Аз имам същото колебание. Вчера ми беше трансфера, а точно ена седмица след трансфера трябва да пътувам в командировка в чужбина за 3 дни. Колебая се, защото все пак освен самото пътуване, ще трябва да нося багаж и т.н.
*
Re: Пътуване със самолет след ЕТ
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2007, 22:25:51 pm »
samantha, какво реши за пътуването? Ще летиш ли? Аз още размишлявам по въпроса...