0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    murmurka

Диабет и проблеми с ерекцията
« -: Януари 20, 2008, 22:24:55 pm »
Здравейте!Отварям нова тема,свързана с диабета.Ще се радвам,ако пишат хора с този проблем и знаят  някакво ле4ение.
*
Re: Диабет и проблеми с ерекцията
« Отговор #1 -: Януари 20, 2008, 22:57:52 pm »
Защо не се регистрираш?
Re: Диабет и проблеми с ерекцията
« Отговор #2 -: Януари 21, 2008, 15:00:04 pm »
До колкото съм запозната, освен с инсулин /зависи от типа диабет/, няма 100% излекували се. Не съм медицинско лице, но съпругът ми е с такава диагноза от 2 години В началото единиците инсулин, които си биеше бяха 36. Сега вече си бие около 26. Намалил ги е значително, но и захарта му е в чудесни граници.
Тъй като не пишеш конкретно какво искаш да знаеш за болните от диабет, незнам какво друго да ти дам като информация. Вярно е, че можем да обменим мнения и с други във форума за болните от диабет и техните репродуктивни проблеми. Надявам се на повече мнения.
*
Re: Диабет и проблеми с ерекцията
« Отговор #3 -: Януари 21, 2008, 22:25:15 pm »
В нашето семейство имаме много болни от диабет и от двата типа. Едно мога да кажа със сигурност: колкото по-рано човек, болен от диабет има деца (до около 30г.), толкова по-малка е вероятността от наследяване (по принцип винаги я има).
 
*
Re: Диабет и проблеми с ерекцията
« Отговор #4 -: Януари 21, 2008, 22:26:21 pm »
Здравейте!Отварям нова тема,свързана с диабета.Ще се радвам,ако пишат хора с този проблем и знаят  някакво ле4ение.
НАистина питай по-конкретно и сподели за какво по-точно става въпрос.
Успех и дано нямата никакви проблеми!