0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Липса на симптоми при бременност
« Отговор #20 -: Януари 20, 2008, 09:53:29 am »
Как ще я караш, ще бременееш. Що 3а глупости са това? Жените тук се чудят, какво да направят 3а да 3абременеят, а не, какво ще правят, ако нямат симптоми като 3абременеят.

Проблемът ми не е толкова в липсата на симптоми, а в това, че мисля да не се повторят миседите и затова си търся симптоми за бременност. Нещо, което да покаже, че всико е ок. Малко съм като удавник за сламка.

Благодаря ви, момичета, за подкрепата. Знам, че има момичета с по-големи проблеми от моя. Дано не съм обидила някой с моите глупави притеснения. Ако се е получило така, моля да ме извините.
*
Re: Липса на симптоми при бременност
« Отговор #21 -: Януари 20, 2008, 11:33:27 am »
Cvetelina , хайде моля те да не се 3аяждаме и да търсим "проблема" там където не е. Точно на мен не ми ка3вай, колко е лесно да имаш дете. Никога не съм написала подобен тъп въпрос, с каквито напоследък между другото е пълен форума :x. Има толкова статии в 3ачатие. Четеш, търсиш, каквото те интересува и тогава, ако не намериш конкретния отговор, питаш.
Re: Липса на симптоми при бременност
« Отговор #22 -: Януари 20, 2008, 11:42:10 am »
Cvetelina , хайде моля те да не се 3аяждаме и да търсим "проблема" там където не е. Точно на мен не ми ка3вай, колко е лесно да имаш дете. Никога не съм написала подобен тъп въпрос, с каквито напоследък между другото е пълен форума :x. Има толкова статии в 3ачатие. Четеш, търсиш, каквото те интересува и тогава, ако не намериш конкретния отговор, питаш.

Не съм целяла да се заяждам с теб , нито да ти обеснявам калко е трудно да имаш дете.
Re: Липса на симптоми при бременност
« Отговор #23 -: Януари 20, 2008, 12:11:21 pm »
Изтрих горното си мнене, защото съм обидила изключително много perla. Извинявам се.
Re: Липса на симптоми при бременност
« Отговор #24 -: Ноември 20, 2014, 20:11:22 pm »
Момичета последния ми цикъл беше на 14.10.14 на 09.11.14 ден преди очаквания цикъл напавих шуар и беше поожителен,на следващия ден пуснах чхг и беше 99.5 след 48 часа тоест два дни от закъснението пуснах отново чхг и беше 207.9 според всички е много добро чхг,но все още не съм ходила на лекар имам час за 25.11.14,но ми е много притеснено като чета из форумите възможно ли с това хубаво чхг нещо с ембиома да не е добре и също така възможно ли е като толкова хубаво се покачва да започне да спада без причина.Нямам болки,нямам кървене,но много ме е страх да не се окаже куха бременност,защото много истории прочетох из нета.А основния ми симптом за бременност е лека болка в гърдите,но понякога не ме болят и незнам дали е нормално ту да ме болят ту да не ме болят.Моля за мнение
*
Re: Липса на симптоми при бременност
« Отговор #25 -: Ноември 21, 2014, 00:54:15 am »
pufi_svetli, според мин всичко е наред, ЧХГ се удвоява идеално, за твое спокойствие може пак да направиш кръвен и с калкулатора отново да си пресметнеш как се удвоява:  Хормонът на бременността. ЧХГ калкулатор.
А другото е просто да си изчакаш прегледа, има само още 4 дни :)  Според мен е още рано за бременни симптоми, при мен по-изявени усещания (дразнещи миризми, болки в стомаха, и т.н.) се появиха около 5 седмици след овулацията, болки в гърдите не съм имала, спомням си, че след О. имах за кратко някакво напрежение, което след това изчезна и по същия начин бях много притеснена какво се случва ....
Търпение, всичко ще е наред  :)