0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #320 -: Февруари 02, 2008, 12:49:13 pm »
Много се радвам за теб, Гали  :D
И аз ще ходя другата седмица на фетална морфология при доц. Томова  :) Дано и моите новини са добри.
п.п. И аз знам за една бременелка, но я е старх да си признае  :?
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #321 -: Февруари 02, 2008, 13:02:57 pm »
Ех, много се радвам за теб, Гали!
А щом има и още бременни, това е направо чудесно, нищо че не си признават.  :wink:
На всички ви желая много лека бременност и темите ви да са пълни само със споделени емоции и палави ритничета, без грам следа от притеснения покрай изследвания и други такива.
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #322 -: Февруари 02, 2008, 16:17:14 pm »
Много се радвам за теб, Гали  :D
И аз ще ходя другата седмица на фетална морфология при доц. Томова  :) Дано и моите новини са добри.
п.п. И аз знам за една бременелка, но я е старх да си признае  :?

Stivarip, благодаря ти, мила!
Доц. Томова е чудесен лекар. Много внимателна, обяснява всичко подробно. Възхитена съм от нея! :)
Стискам палци за много хубави новини! :crossfingers: :cuddle:

z22, Mishanta, solei, White, kit kat, sia, благодаря ви, момичета!
Какво щях да правя без вас?!  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #323 -: Февруари 02, 2008, 18:19:48 pm »
Гали, честито и тук миличка!
:DЛека и безпроблемна бременност до края!
Нека всичко лошо да остане зад гърба ти, и да се радваш на най-хубавото бебче! :lol:
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #324 -: Февруари 02, 2008, 18:38:27 pm »
everton,  :bighug:
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #325 -: Февруари 03, 2008, 20:04:23 pm »
Галли,
искрено се зарадвах за теб :balk_21:. Успех и здравичко :bori_002: на финала!


Как се спотайвате талкова време, бе хора? :dontknow:
Аз бях на 7 седмици, когато си сложих лентичката. А в 5та седмица, като си пуснах ЧХГ, споделих тук в опити за забременяване вълненията си и получих честитки.
И аз се страхувах много и не казвах пред приятели и познати, но с вас тук споделих. :D
А пък към 12та седмица вече опрделено си ми личеше и беше трудно да се скрие.

Стиварип,
и теб не те усетих нещо, :balk_199: ти кога се разкри? :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #326 -: Февруари 03, 2008, 20:26:12 pm »
Момичета кажете кога за първи път усетихте бебето ?И също всяка седмица ли трябва да расте корема, мерите ли си го и от кога ?Да не ви казвам как се притеснявам за всичко, миналата седмица го чухме бебчо а аз все си мисля дали всичко е наред с него как да има всеки ден ще ходя на лекар да ми казва че е наред:)Благодаря ви че ви има
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #327 -: Февруари 03, 2008, 20:33:57 pm »
Момичета кажете кога за първи път усетихте бебето ?И също всяка седмица ли трябва да расте корема, мерите ли си го и от кога ?Да не ви казвам как се притеснявам за всичко, миналата седмица го чухме бебчо а аз все си мисля дали всичко е наред с него как да има всеки ден ще ходя на лекар да ми казва че е наред:)Благодаря ви че ви има
Аз също това постоянно се питам дали е добре с нетърпение 4акам да го усетя както казваш ако има как да ходя всеки ден да говиждам...... :wink: