0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

femicur H
« -: Август 04, 2009, 16:42:23 pm »
Здравеите на вси4ки гоне6ти една и са6та цел :D И аз сам от тези които са се сбласкали с проблемното забременяване но не се отказвам!Искам да попитам дали някоя от вас е пила фемикур,за6тото моят лекар ми го предписа,но на мен не ми повлия добре(гардите ми се подуха и много ме боляха,гаде6е ми се)и го спрях.Цикала трябва6е да ми доиде някаде около 31.07.(казвам някаде около за6тото сам с нередовен цикал и то4но заради това трябва6е да пия фемикур)но не6то го няма а и нямам никакви признаци за това-та вапроса ми е имал ли е някои закаснение след приема на това лекарство таи като в нета няма много информация за него а знам 4е тук са наи-големите специалисти и много не6та сам нау4ила от вас.Благодаря предварително! :bighug:   
Re: femicur H
« Отговор #1 -: Август 04, 2009, 22:59:07 pm »
Здравей!Аз също съм пила фемикур, който ми беше предписан за болезнения ми цикъл.Истината е , че наистина предменструалния синдром и болките по време на цикъла бяха по поносими, като го започнах започна да ми  идва на 30-31 дни вместо 27 беше изключително оскъден и някък започнах да се чувствам суха.След 3 месец започна да ми се гади и го спях.От него така ми се обърка цикъла, че измина половин година докато започне да се нормализира. Аз лично не съм доволна от това лекарство, така че моят съвет е да потърсиш и друго мнение на специалист или да помолиш за алтернатива на този препарат. Успех
Re: femicur H
« Отговор #2 -: Август 04, 2009, 23:16:37 pm »
много ти благодаря за палноценния отговор ве4е сам по спокоина ве4е бях запо4нала да си мисля 4е не6то друго ми има таи като нали уж е на билкова основа
*
Re: femicur H
« Отговор #3 -: Август 06, 2009, 20:53:49 pm »
Уфф точно на фемикур се спрях и аз.Исках да подтисна ПМС-то,до сега без успех от всичко което съм пила.Ама като гледам какви са отзивите ще се откажа.Ако има доволни да драснат 2 реда.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: femicur H
« Отговор #4 -: Август 06, 2009, 22:17:22 pm »
Аз съм го пила преди повече от 3 години за ПКЯ.
Не бих казала ,че има кой знае какъв ефект.По скоро е моментен.
Пак стигнах до ИКСИ . :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: femicur H
« Отговор #5 -: Август 12, 2009, 14:05:49 pm »
И на мен ми го бяха предписали преди няколко години. Нямах кой знае какви оплаквания, освен ПМС. Докторът ми го даде почти профилактично, едва ли не като хранителна добавка. Било на билкова основа и имало добър ефект (така и не разбрах върху какво), но го спрях точно заради същите симптоми, които описваш - гадене и болки в гърдите. За щастие поне цикъла не ми обърка.