0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Преходни подови лайсни
« -: Март 15, 2008, 12:31:06 pm »
Момичета, търся си лайсна - преход м/у гранитогрес и паркет, но да е дълга 320см.
Навсякъде продават два размера - 90 и 270см.
Случайно някой да има идея предлагат ли се някъде по-дълди?
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #1 -: Март 15, 2008, 20:16:37 pm »
Доколкото съм запозната няма по-дълги от 270 см. Вариант за надене не те ли устройва, да си купиш една гоялам и една малка?
 
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #2 -: Март 16, 2008, 19:00:22 pm »
Доколкото съм запозната няма по-дълги от 270 см. Вариант за надене не те ли устройва, да си купиш една гоялам и една малка?

направих го. никак не стои добре и ми се искаше да сменя с по-дълга, ако има.
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #3 -: Март 16, 2008, 20:28:09 pm »
По поръчка, но как става на идея нямам. Иначе съм сигурна, че правят и по-дълги, но също съм сигурна, че поръчката си е бая пари.
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #4 -: Март 16, 2008, 23:51:58 pm »
Lan,  а имаш ли идея за фирма, която произвежда лайсни?
аз досега откривам само фирми търговци, които предлагат вноисни такива + една фирма, явно производител, но от харманли, и са дали на сайта си грешни телефони :?
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #5 -: Март 17, 2008, 00:04:50 am »
tzvetenze, не за съжалене. Толкова съм убедена, че има, защото съм виждала готови изпълнени, във форми и размери по поръчка. Никога не ми се е налагало да контактувам с такава фирма.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #6 -: Март 17, 2008, 00:51:55 am »
tzvetenze, защо не попиташ тук:http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=12781.0.
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #7 -: Март 19, 2008, 17:00:04 pm »
Цветенце таква фирма-производител няма, доколкото знам в Харманли, но ако искаш дай данните да поразпитам, ако не си намерила :) :D
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #8 -: Март 19, 2008, 18:08:24 pm »
Цветенце таква фирма-производител няма, доколкото знам в Харманли, но ако искаш дай данните да поразпитам, ако не си намерила :) :D

Грешката е моя, имах предвид Хасково, чак сега обърнах внимание какво съм написала.
Благодаря ви, момичета, намерихме някакъв вариант.
*
Re: Преходни подови лайсни
« Отговор #9 -: Март 20, 2008, 11:06:22 am »
Цветенце ще споделиш ли на какво се скряхте? И аз съм насосала лайсните и не ми харесват  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.