0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: цветна снимка
« Отговор #40 -: Февруари 18, 2008, 18:05:27 pm »
Моята цветна снимка беше с пълна упойка и нищо не усетих.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: цветна снимка
« Отговор #41 -: Февруари 18, 2008, 18:42:30 pm »
Трейси, ти къде ще я правиш снимката? Както Мпиа ти е казала, на някои места дори не те питат дали искаш упойка. Тя е просто задължителна. Въпрос на практика на съответния лекар.

*
Re: цветна снимка
« Отговор #42 -: Февруари 18, 2008, 19:25:56 pm »
Трейси, ти къде ще я правиш снимката? Както Мпиа ти е казала, на някои места дори не те питат дали искаш упойка. Тя е просто задължителна. Въпрос на практика на съответния лекар.


във варна в аг болница при док.Ковачев.надявам се всичко да е наред защото аз сам с един яйчник след операция от киста ,която се оказа ендометриозна ,а и след последния преглед не беше много обнадежден,затова се надявам всичко да е ок
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: цветна снимка
« Отговор #43 -: Февруари 18, 2008, 19:37:32 pm »
Ще ти стискаме палци всичко да е ОК :D

*
Re: цветна снимка
« Отговор #44 -: Февруари 18, 2008, 20:59:17 pm »
благодаря ти аз сащо се надявам сащо и да не ми се наложи чакам гадната лелка към края на седмицата дано не дойде :crossfingers:
Re: цветна снимка
« Отговор #45 -: Февруари 20, 2008, 09:08:20 am »
и на мен ме предстои ЦС и ще е с упойка, но искам да попитам колко часа преди упойката трябва да не ям нищо. ЦС ми е вторник
*
Re: цветна снимка
« Отговор #46 -: Февруари 20, 2008, 11:24:27 am »
Моята снимка също беше с упойка. Преди манипулацията - 6 часа гладна и жадна. Успех.
     
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: цветна снимка
« Отговор #47 -: Февруари 20, 2008, 14:34:11 pm »
Аз си правих преди три години в Тина Киркова, и не ми предложиха вариант с упойка тогава.

И след един месец предстои снимка при д-р Николова, мисля да питам има ли вариант за упойка там изобщо.

Някой правил ли е в тази болница скоро.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: цветна снимка
« Отговор #48 -: Февруари 20, 2008, 14:35:13 pm »
Аз си правих преди три години в Тина Киркова, и не ми предложиха вариант с упойка тогава.

И след един месец предстои снимка при д-р Николова, мисля да питам има ли вариант за упойка там изобщо.

Някой правил ли е в тази болница скоро.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: цветна снимка
« Отговор #49 -: Март 08, 2008, 19:33:41 pm »
Искам да попитам.От прочетеното стигам до извода,че цветната снимка преди 10години е била доста по-различна от сегашната...Можете ли да ми кажете,ако има момичета ,които са правили и цветна снимка и хидротубация, близко ли са по усещане и как протича цветната снимка.Пак ли ти вкарват първо катетърче и после чрез него с една спринцовка ти вкарват веществото...

  Благодарско...на мен ми предстои цветна снимка,защото д-р Стаменов не уважавал хидротубациите на другите клиники,а аз съм преживяла хидротубация и ще ми е мнооого по-спокойно ,ако знам,че си приличат
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: цветна снимка
« Отговор #50 -: Март 08, 2008, 20:27:12 pm »
Да, мисля, че си приличат. Усещането е леко неприятно (всъщност зависи от прага ти на болка). Преди това си слагаш една свещичка тилкотил и упойка няма. После известно време се чувстваш некомфортно и може да имаш зацапване. Споко. Не е страшно. :lol:

*
Re: цветна снимка
« Отговор #51 -: Март 09, 2008, 12:15:31 pm »
ох,ако е така,не ме е страх.Обаче съм чувала за някакви железа...и направо изтръпвам...Ако е горе долу като хидрото,няма страшно.То малко раздуването е неприятно,но не чак да умираш от болка.Ох
*
Re: цветна снимка
« Отговор #52 -: Март 17, 2008, 15:26:15 pm »
Момичета стискайте палци моля ви. На 27.03.2008г. ми предстои цветна снимка при   д-р Персенска. Дано после направо да започваме процедурата за инвитрото, че вече нямам търпение.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: цветна снимка
« Отговор #53 -: Март 17, 2008, 15:27:31 pm »
Имаш вече вече едни стиснати палци от мен  :D

Re: цветна снимка
« Отговор #54 -: Март 17, 2008, 16:12:45 pm »
И от мен  :crossfingers:
Д-р Персенска е страхотна, така че не се тревожи :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: цветна снимка
« Отговор #55 -: Март 17, 2008, 16:51:23 pm »
Всичко ще е наред.
Не се претисняваи!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: цветна снимка
« Отговор #56 -: Март 17, 2008, 17:48:55 pm »
Правих цветна снимка без грам упойка в клиника "Надежда"  преди 5 дни.
Боли ,но се тарпи определено.Не се шашкаите.Наистина прилича на хидротубацията,даже ми се струва ,че като времетраене снимката е по кратка.
Желая Ви добри резултати най вече!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: цветна снимка
« Отговор #57 -: Март 17, 2008, 18:06:09 pm »
Момичета стискайте палци моля ви. На 27.03.2008г. ми предстои цветна снимка при   д-р Персенска. Дано после направо да започваме процедурата за инвитрото, че вече нямам търпение.

 и от мен :crossfingers:
*
Re: цветна снимка
« Отговор #58 -: Март 17, 2008, 21:07:27 pm »
Няма страшно,според мен не е толкова болезнено,а и като знаеш за какво го правиш мисля,че трябва да си по спокойна.
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: цветна снимка
« Отговор #59 -: Март 17, 2008, 22:00:00 pm »
Хич даже не боли!! Аз за моята, както винаги нещо не бях разбрала, и не бях взимала никакви обезболяващи свещички или нещо подобно. Чак като легнах, д-р Персеска ме попита кога съм ги слагала, а аз ...ми не знаех, че трябва нещо да слягам. Болката беше точно толкова силна колкото ме боли 15-20мин преди да избие лелката, а тръбите се оказаха в плачевно състояние, което ще рече, че трябваше мноооого да ме боли. Да, ама НЕ!!! съвсем поносимо е. Нали все пак всеки месец ни се случва, или поне на мен де...Така, че СПОКО - няма нищо страшно. Болката е повече от нагласата, че ще ти правят нещо непознато отколкото от самата процедура.