0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
отново на линия
« Отговор #40 -: Декември 30, 2005, 14:09:42 pm »
Цитат на: bubata
здравейте момичета
значи понеже съм си недодръжко и днес си самоназначих кръвен тест за бременност, току що излезе резултата и пише 100 , а днес е 8 ден от трансфера
дали е време да се зарадвам а?


хехе, ти много рано даже си си го назначила тоя тест  :)
определено е положителен, но е добре да се повтори след 2 дни, за да се види как нараства.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
отново на линия
« Отговор #41 -: Декември 30, 2005, 14:11:59 pm »
понеже са почивни, ще го повторя на 3ти, при док., той тогава каза да се прави  :lol:
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
отново на линия
« Отговор #42 -: Декември 30, 2005, 14:31:45 pm »
Бубе,дано всичко е наред!Стискам палци! :wink:
*
отново на линия
« Отговор #43 -: Декември 30, 2005, 18:08:00 pm »
Бубе, това е много добър резултат за 8-ми ден от трансфер  :D  Присъединявам се към стискането на палците.
Весели празници и недей да гърмиш много пиратки  :lol:  :wink:
*
отново на линия
« Отговор #44 -: Януари 03, 2006, 12:33:05 pm »
е момичета приключих, тъпаците от цибалаб направили "техническа" грешка е са забравили една 0 да сложат отпред. теста е отрицателен.
успех на всички ви.
*
отново на линия
« Отговор #45 -: Януари 03, 2006, 13:10:32 pm »
бубче, кураж! много съжалявам, мило момиче! Не се отказвай! Опитвай, опитвай, опитвай, така ще успеем! Прегръщам те!

Косето е на небето.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
отново на линия
« Отговор #46 -: Януари 06, 2006, 22:46:33 pm »
Цитат на: bubata
е момичета приключих, тъпаците от цибалаб направили "техническа" грешка е са забравили една 0 да сложат отпред. теста е отрицателен.
успех на всички ви.

Сърцето ми прескочи Бубчо???!!! Влизам да те поздравя официално в нета икво виждам???!!!! Кажи ми, че не е вярно, моля те. Не мога да повярвам, че може да се случи такова нещо?! Ужас!!! Не ми го побира умът?! Съжалявам душичко. Толкова се радвах за теб. Не е честно?!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
отново на линия
« Отговор #47 -: Януари 07, 2006, 09:12:35 am »
Баси безотговорните хора!!!!
*
отново на линия
« Отговор #48 -: Януари 07, 2006, 09:18:32 am »
ми какво да ви кажа, било от калибровката на апарата, не знам как го докараха този резултат само с 1000 единици разлика.
Борбата продължава, в понеделник док ще каже какво да правим от тук натам.
Обаче се появиха доста силни болки в областта на единия яйчник, дано да не е някакъв проблем

целувам ви момичета, и успех