0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #40 -: Август 27, 2008, 10:49:57 am »
Аз също съм за Dove,държи цял ден.сега използвам гъбката,но и дезодоранта с краставица е много добър.А за момичета,които имат проблем с потенето-пробвайте с Mennen speed stik
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #41 -: Ноември 20, 2008, 22:47:30 pm »
Ползвам стика на Dave!
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #42 -: Ноември 22, 2008, 17:18:36 pm »
Lady speed stick най-често.......

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #43 -: Ноември 22, 2008, 18:12:14 pm »
Рол он на Dove , но горещо препоръчвам розовия дезодорант на Нивеа !!! Траен е и предпазва от изпотяване, а миризмата е лека и приятна.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #44 -: Февруари 28, 2009, 23:39:51 pm »
тази тема ми допадна понеже имам голям проблем с потенето и съм ползвала какво ли не... Та стигнах до извода,че наи-ефикасното средство  срещу изпотяване(поне за мен)е гелът на lady speed stick,има такъв и против бели петна по дрехите.ползвам го вече бая годинки... osi_9 и съм без забележки.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #45 -: Март 01, 2009, 08:54:09 am »
Lady speed stick  и за мен е най-добър :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #46 -: Март 01, 2009, 13:56:58 pm »

     Опитвала съм какво ли не - без особен резултат. От няколко години ползвам  Lady Speed Stick / Gel / и страшно съм доволна. Три аромата са, които сменям периодично, за да не ми омръзват.
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #47 -: Март 07, 2009, 18:36:04 pm »
Тъй като има някакви слухове, че алуминия влизащ в състава на повечето дезодоронти против изпотяване, може да причини рак на гърдата и Алцхаймер, прочетох доста от етикетите на рол-оните и стиковете продаващи се на нашия пазар, и в повечето от тях има алуминий. Този в който не открих, е Sanex и засега ползвам него. С това си мнение не искам да ви стряскам, просто споделям това което съм чула и чела и предпочитам да избягвам съмнителни съставки, особено когато има алтернатива.
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #48 -: Април 21, 2009, 22:18:09 pm »
Аз ползвам рул-он Pur blanca на Avon през студените месеци. Има много дискретен и нежен аромат, но не е достатъчно "устойчив" за летните жеги. За лятото ползвам стик на Рексона.
blueocean, току що проверих моя рул-он и се оказа, че също съдържа алуминий.
Много жалко, наистина.
« Последна редакция: Април 21, 2009, 22:22:54 pm от deska_meska »


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #49 -: Април 21, 2009, 23:42:42 pm »
Lady speed stick (gel) е най-добрия не ми оставя бяло по дрехите, цял ден ми мирише много приятно..... от доста време само това ползвам!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #50 -: Май 11, 2009, 17:37:25 pm »
Наскоро една позната - дистрибутор на Amway - ми препоръча стик от фирмата, доволна съм, въпреки че малко бях скептично настроена към тези продукти.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #51 -: Май 11, 2009, 17:44:52 pm »
Тъй като има някакви слухове, че алуминия влизащ в състава на повечето дезодоронти против изпотяване, може да причини рак на гърдата и Алцхаймер, прочетох доста от етикетите на рол-оните и стиковете продаващи се на нашия пазар, и в повечето от тях има алуминий. Този в който не открих, е Sanex и засега ползвам него. С това си мнение не искам да ви стряскам, просто споделям това което съм чула и чела и предпочитам да избягвам съмнителни съставки, особено когато има алтернатива.
Това е така за алуминия, но продуктите, които не го съдържат не предпазват от изпотяване, а само спират миризмата - на Виши новият рол-он е без алуминий.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #52 -: Май 11, 2009, 23:34:24 pm »
Харесвам продуктите на Виши, но специално рол-она, толкова бързо се изпари, че незнам дали и 2 седмици го ползвах. Опаковките не са прозрачни и не можеш да разбереш дали са пълни или са наполовина :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #53 -: Май 11, 2009, 23:38:38 pm »
Харесвам продуктите на Виши, но специално рол-она, толкова бързо се изпари, че незнам дали и 2 седмици го ползвах. Опаковките не са прозрачни и не можеш да разбереш дали са пълни или са наполовина :)

Аз съм го ползвала и изобщо не съм доволна.
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #54 -: Май 12, 2009, 00:42:03 am »
 Само че моят е син и съм мн доволна!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #55 -: Май 29, 2009, 17:52:28 pm »
Аз съм със стик на Дав, но се каня да пробвам ЦД, много го хвалят.
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #56 -: Май 29, 2009, 17:57:12 pm »
И аз съм на Дав, вече не помня колко много време. От него съм най-доволна.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #57 -: Май 29, 2009, 18:33:20 pm »
lady speed stick 24/7 gel
Ползвам го от няколко години и съм много доволна - не оставя следи по дрехите и регулира изпотяването ми. По принцип се изпотявам много и съм пробвала какво ли не, но от него усещам най-голям ефект. :D
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #58 -: Юни 10, 2009, 17:51:51 pm »
Lady speed stick (gel) ползвам и аз и съм доволна. Най-вече, че не оставя следи по дрехите.
Наскоро една позната - дистрибутор на Amway - ми препоръча стик от фирмата, доволна съм, въпреки че малко бях скептично настроена към тези продукти.
Майка ми си взима от този стик, безумно доволна е.
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #59 -: Юни 10, 2009, 22:21:37 pm »
Аз съм със стик на Дав, но се каня да пробвам ЦД, много го хвалят.
Ти за CD  ли говориш ?
 Ползвала съм продукта - невероятен е , но мисля , че го няма вече в търговската мрежа.