0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Обърках се съвсем.........
« -: Май 04, 2008, 16:06:42 pm »
 Момичета вече незнам какво да мисля.....След операцията ни от варикоцеле минаха 4-5 месеца. Дай боже нещата да са се подобрили и скоро ще разберем, защото идва часа ни за д-р Стаменов за мен и нова спермограма. И така това, което ме обърква е последния ми цикъл, той беше на 27 март, оттогава я няма червената лелка. Отначало радост, прегръдки, стискахме палци, и направих тест. Беше отрицателен. По мои сметки и ову календара на зачатие трябваше да ми дойде на 29 април, аз теста направих на 3 май. Чудя се дали може да бърка, дали съм направила някаква киста/нямам никакви болки и симптоми/ или си мисля дори, че имам изчерпан яйчников резерв. Подобни мисли терзаят главата ми, искахг да ги споделя, да дадете по едно рамо, докато дойде 13.05, срещата с доктора.......Мерси, целувам ви...
*
Re: Обърках се съвсем.........
« Отговор #1 -: Май 04, 2008, 16:08:13 pm »
цикъла ми е дълъг, 33-34 дни......, но досега така не ме е подминавал. И да допълня в ните около датата на м. имах предмеснтруални болки...
*
Re: Обърках се съвсем.........
« Отговор #2 -: Май 04, 2008, 16:12:28 pm »
Ако имаш възможност си пусни кръвен тест.
*
Re: Обърках се съвсем.........
« Отговор #3 -: Май 04, 2008, 18:09:46 pm »
Не, нямам, затова пиша, нямам нерви да чакам да го пращат на софия и да чакам 5 дни, то ще стане време за прегледа...
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Обърках се съвсем.........
« Отговор #4 -: Май 05, 2008, 18:56:06 pm »
Да ти кажа преди няколко дни и аз бях така. Закъсня ми с 5 дни и макар да знам, че шансовете са нищожни, много ми се искаше да повярвам, че се е случило. Правих даже два теста през ден. И двата бяха отрицателни, така че беше ясно, че не е това. Ами после точно на 01 май ми дойде. Та колкото и да ти е редовен цикълът, понякога се случва и да ти закъснее с повече от нормалното.
ПП А защо си писала в Стерилитет при мъжа само не можах да разбера :?

Re: Обърках се съвсем.........
« Отговор #5 -: Май 05, 2008, 18:57:01 pm »
Рени, освен да ти стискаме палци ....!
Кофти, че нямаш възможност за кръвен тест. За съжаление, на уринарния не може да се разчита на този етап.

Овулация как определи, с мерене на температура ли?

Успех!
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Обърках се съвсем.........
« Отговор #6 -: Май 07, 2008, 17:53:07 pm »
Нямах възможност и чак сега пиша.....Дойде ми на 06.05.08, доста тъжен ден, чуствам се като най-голямата глупачка на света, че наистина повярвах, че се е случило, такава празнота, не мога да ви опиша. Аз вече никога нямада правя тест, заклевам се, стигат ми всичките отрицателни тестове за тези 4 години........
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Обърках се съвсем.........
« Отговор #7 -: Май 07, 2008, 19:14:20 pm »
Не се отчайвай, мила. Едва ли тук има някоя от нас, която да не е преживяла същите терзания и напразни надежди. Ами нали именно надеждата не ни дава да се откажем от мечтите си.. Поотърси се от преживяното и продължавай напред. Ще успееш!  :D