0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Piksimiksi

Повишен вискозитет-лекува ли се?
« -: Декември 04, 2005, 18:39:30 pm »
Незнам дали въпросът ми е тъп, но след всички тези години на неуспех се диагностицира само това като проблем:Спермограмите са супер-нормални, разширени, по Крюгер и незнам си кой още, но при всичките - ВИСКОЗИТЕТ ПОВИШЕН, ВРЕМЕ НА ВТЕЧНЯВАНЕ - повече от 60 мин. а понякога дори се налага да се обработи механично. Ходихме при уролог - нищо нередно( уролога обаче не е Кацаров), правихме микробиологично изследване - няма  нищо. Та въпросът ми е КАКВО ДА ПРАВИМ?? Това нещо лекува ли се?? За сега мъжът ми пие магарешки трън, от 10 дни.И той човека се чуди какво да прави.Има ли смисъл от тази билка? Док казва че само инсета ще ни оправят, но вече имаме 5 неуспешни.Моля ако някой има подобни проблеми нека сподели.
Повишен вискозитет-лекува ли се?
« Отговор #1 -: Декември 08, 2005, 13:53:50 pm »
Здравей! Ние имахме 1-2 пъти повишен вискозитет, както и слепвания, което навя мисли за бактерии и при МБ цъфнаха е.коли. При вас, обаче, казваш, че МБ е чиста? Спомням си, че Мели препоръчва в тия случаи да се провери простатата, вкл. простатен секрет (ако цитирам правилно). Наистина с инсетата проблемът идеално се елиминира - Мармотче, която успя при инсе, мисля че писа, че точно това им бил проблемът - повишен вискозитет. Може и да има някаква друга причина, която да пречи?

Успех :D
Благодаря ти, Бени!