0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1000 -: Октомври 28, 2011, 08:39:55 am »
Понеже в друга тема се говори за успокояването, на мен ми стана интересно децата имат ли "спомени" според вас от пребиваването си в утробата.
Питам, защото при нас се получава нещо интересно - през ден, дори всеки ден Дани вечерно време ме кара да лягам, слага главичка на корема ми, полежава 5 мин. и декларира "Готов съм", става и с нови сили започва да щурее. По често се прави така, когато е болен или крив за нещо. Направо му минава всичко след 5те минути "зареждане"  :lol:
Чудих се дали в подсъзнанието му е останало някаква частица спомен за шумовете през 8те месеца в корема ми или просто си е намерил някакъв свой си ритуал за успокоение и презареждане.
Криси и той го прави, но по-рядко, той го раздава по-мъжки  :lol:
Интересно ми е мнението на всички и естествено на д-р Бърди.
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1002 -: Октомври 28, 2011, 19:03:02 pm »
Понеже в друга тема се говори за успокояването, на мен ми стана интересно децата имат ли "спомени" според вас от пребиваването си в утробата.
Питам, защото при нас се получава нещо интересно - през ден, дори всеки ден Дани вечерно време ме кара да лягам, слага главичка на корема ми, полежава 5 мин. и декларира "Готов съм", става и с нови сили започва да щурее. По често се прави така, когато е болен или крив за нещо. Направо му минава всичко след 5те минути "зареждане"  :lol:
Чудих се дали в подсъзнанието му е останало някаква частица спомен за шумовете през 8те месеца в корема ми или просто си е намерил някакъв свой си ритуал за успокоение и презареждане.
Криси и той го прави, но по-рядко, той го раздава по-мъжки  :lol:
Интересно ми е мнението на всички и естествено на д-р Бърди.
При нас младежът беше "по натиснат" от двамата, сравнително рано се обърна и слезе главично в малкия таз. Още като бебе заспиваше смушен, сгушен, чак се чудих как диша това дете. Сега е същото, спи винаги в единия край на кошарата, главата му е в ъгъла забита. Когато е притиснат се чувства сигурен, ако спи на широко на спалнята например, много бързо се буди и е неспокоен.
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1003 -: Октомври 29, 2011, 10:39:05 am »
Вчера, 28/10/ в Гърция бе Национален празник. С паради на ученици.
Президентът Папуляс бе освиркан в Солун, и парада се отмени.
На снимката е показан ученик от Лариса. Жестът е към седящите на трибуната "представителни лица" - това е все едно да покажеш "среден пръст" на някого, но на Гръцки.

Да сте виждали такива неща в България? Докато не ги видите- все така ще си я "караме" в скъпата "татковина".
Това за онези, които не разбират, когато им казвам, че живея от 14 години- свободен човек.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1004 -: Октомври 29, 2011, 15:51:43 pm »
 ‎'Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
- ..... незнам, ага.
-АЗ така заповядах. Можех да пратя 300, аз обаче пратх трима.И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб.Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.Ей тва сте вие, българите, нищо не става от вас.'


*
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1005 -: Октомври 29, 2011, 21:16:14 pm »
Много на място, повечето още са такива. :(
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1006 -: Ноември 01, 2011, 22:15:02 pm »
*Клик
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1007 -: Ноември 11, 2011, 13:28:34 pm »
Един виртуоз:
http://vbox7.com/play:63d0956751
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1008 -: Ноември 12, 2011, 23:05:16 pm »
честох мнения за ваксините....ни го преживяхме за съжаление  :(, последния път беше кошмарно...Дани запомнил какво му се случило явно, защото освен 2 ваксини, сестрата силно го надраскала с игла.....защото не съм го държала достатъчно силно  :?, и като влязохме почна неистов рев....а навън се смееше непрекъснато, той по начало голям смехурко,но тогава направо се изплаших от този рев, покрай него и другия ревна и беше пълен ужас, щом сестрата се изрази, че при следващи ваксини ще гледа да не е на работа  :?, егати отношението......не видях никакво човешко отношение, поне да ми помогнат да ги успокоя, докторка която е пълен ужас....ще гледам задължително да я сменя, защото тя съвсем нищо не говори......тя все мълчи и думите с ченгел трябва да й вадиш... :?
за момента само се мерим и  се теглим и се боцкаме, захранване го карам на собствено мнение, иначе и на нас ни казаха първо да почнем със сокче от ябълка, от което се изумих и реших повече нищо да не питам относно захранването, дано само да сме здрави, само за това се моля.

Д-р Бърди искам само да ви питам, единия близнак от малък е много жилав, от много рано хубаво си стоеше на крачета и твърдо си държеше главата, от около 1 месец и нещо постояно подскача, вземеш ли го и почва клякане и ставане,като пружина е, трябва да го прегърна плътно към мен, че да спре.......притеснява ме, да не дойде прекалено голямо натоварване на крачета и да направим някоя беля :?
другия пък пропълзя вече и на пред и на зад, но там нищо не ме притеснява, само да не падне от леглото, защото се забива под всички прегради и като едно червейче е  :lol:
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 23:12:02 pm от marigri »
*
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1009 -: Ноември 16, 2011, 11:48:04 am »
...постояно подскача, вземеш ли го и почва клякане и ставане,като пружина е,...
За успокоение мога да споделя,че и Иван беше същата пружинка, и за целта се сдоби с бънджи :lol:.Така си скача около 2-3 месеца,после му омръзна.
*
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1010 -: Ноември 16, 2011, 12:00:59 pm »
...постояно подскача, вземеш ли го и почва клякане и ставане,като пружина е,...
За успокоение мога да споделя,че и Иван беше същата пружинка, и за целта се сдоби с бънджи :lol:.Така си скача около 2-3 месеца,после му омръзна.
Що лъжеш, че му е омръзнало? Още си скача така детето  :lol:
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1011 -: Ноември 19, 2011, 17:25:02 pm »
...постояно подскача, вземеш ли го и почва клякане и ставане,като пружина е,...
За успокоение мога да споделя,че и Иван беше същата пружинка, и за целта се сдоби с бънджи :lol:.Така си скача около 2-3 месеца,после му омръзна.

 :lol: :lol:взехме бънджи, скача си детето доволен предоволен  :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1012 -: Ноември 20, 2011, 00:37:07 am »
*Клик

Докторе, ще ни е приятно да направите нова тема, тази доста набъбна, а е ценна за повечето тук.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1013 -: Ноември 20, 2011, 01:13:34 am »
Добре. Действайте... нъмбер ту.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Оценка на моториката
« Отговор #1014 -: Ноември 20, 2011, 02:15:51 am »
Ами добре дошли в Оценка на моториката №2
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю