0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tanita_3

varicocele
« -: Ноември 29, 2005, 16:09:51 pm »
sdraveite,radvam se 4e vi otkrih.majat mi e operiran ot levustranno varicocele pri kacarov,kajete mi molia vi koga da 4akame resuyltat moga li sega da za4ena?


Пиши на кирилица!
*
varicocele
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2005, 16:27:48 pm »
Всичко е много индивидуално, но самият Кацаров казва, че подобрение ще настъпи /ако изобщо настъпи/ между 6 и 12 месец. Успех!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



varicocele
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2005, 17:45:40 pm »
предполага се 4е да-стига да знаеш дали ти нямаш проблеми или той-освен варикоцелето.
*

    tanita_3

varicocele
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2005, 10:38:10 am »
благодарство за отговорите но бадете по конкретни.при мен проблем няма,но негожата парвона4ална диагноса бе азоспермиа вероятно от варицоцелето.сега три месеца сме на прегнил от5000е.опасявам се от запу6ени траби,защото биопсията е добра;има производство но в надсеменника са малко.каде да про4ета не6то пове4е за това.нямя ли някои с добра новина?
varicocele
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2005, 11:43:36 am »
Танита написа:
Цитат
опасявам се от запу6ени траби,защото биопсията е добра

тук нещо неможах да схвана-на кой тръбите са запушени:)и как се опасяваш от запушване като биопсията е добра!?!?обърках се съвсем.щом казваш че при теб няма проблем се предполага че си направила всички възможни изследвания,нали?микробиология,цветна снимка,хормони,засечена ову с узи.......а това за диагнозата на мъжа ти не е ли азооспермия,а не азоспермия.защото долколкото знам АЗООСПЕРМИЯТА е при липса на сперматозоиди в еякулата, но има наличие на някакви  от предшестващите ги форми.как точно е поставена тази диагноза-ако сте правили спермограма дай някакви показатели. относно как стоят нещата при мъжете може да видиш тук :arrow:
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=listarticles&secid=10
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
varicocele
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2005, 11:49:14 am »
И пиши ако може с по-малко грешки. Знам, че не сме сайт за правопис ама това твоето макар на кирилица едва го чета.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
varicocele
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2005, 12:25:16 pm »
Танита,
азооспермията е много тежка диагноза, но хубавото е, че сте открили причинителя и сте предприели мерки. Щом сте отстранили варикоцелето, сега ви предстои един дълъг период на лечение, но място за отчаяние няма. Истината е, че с азооспермия май няма как да се получи забременяване по естествен път. Но все пак вие вече три месеца се лекувате, а той доколкото разбирам не е правил контролна спермограма. Така че ти в момента не знаеш точно какви са му показателите от спермограмата. :D
Според мен, най-добре по всички вълнуващи те въпроси, да се консултираш отново с д-р Кацаров. Той ще ти даде най-подробните и изчерпателни отговори.
А иначе в зачатие има доста полезни теми за мъжкия стерилитет - можеш да ги пргледаш и тях.
*

    Anonymous

varicocele
« Отговор #7 -: Декември 03, 2005, 23:49:17 pm »
моля ,простете ми за правописа,но много бьрзах и писах без да гледам.не запушени трби а канали имах предвид,защото в надсеменника броят им бил малко.интересува ме с колко %,и след колко време идват добрите резултати .надявам се някои да сподели колко е 4акал или 4ака.