0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните-14 част
« Отговор #280 -: Ноември 28, 2007, 18:09:11 pm »
Ще взема да звънна на док. утре, че не знам ако е някакъв цистит да не опасно.
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Темата на бременните-14 част
« Отговор #281 -: Ноември 28, 2007, 18:29:15 pm »
Благодаря ви, момичета!!!  :bighug: Притеснявам се, защото също имам навика да правя тоалет преди това, да ползвам стерилно контейнерче и да си нося материала от вкъщи...Ще се постарая тези дни да пусна стерилна урина. Извинявам се за въпроса, но как става това?

Re: Темата на бременните-14 част
« Отговор #282 -: Ноември 28, 2007, 18:35:30 pm »
лара ,не знам дали знаеш,но давай средна порция урина :)
*
Re: Темата на бременните-14 част
« Отговор #283 -: Ноември 28, 2007, 18:48:48 pm »
Lara,
стерилна урина се дава по следния начин:
1. задължително трябва да е първа сутрешна урина
2.прави се щателен тоалет на външните полови органи
3.в контейнера се пълни средна порция - т.е изпуска се малко от мехура, пълни се в чашката,отделя се остатъка от пикочния мехур
Малко образно стана, дано да ти е полезно
Успех!
iliana, какво значи кръв? Какво пише на изследването? Хематурия или наличие на еритроцити? За СУЕ не се тревожи- напълно в норма си е !
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Темата на бременните-14 част
« Отговор #284 -: Ноември 28, 2007, 18:51:10 pm »
Благодаря за уточненията, момичета!  :bighug: Образно в случая е синоним на по-ясно, за каето благодаря още веднъж :wink:

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Темата на бременните-14 част
« Отговор #285 -: Ноември 28, 2007, 20:26:04 pm »
на теб кой ти каза точно биогейм да пиеш?биогейм и нутрим са български марки и съответно най-некачествени.препоръчвам ти протеини на Universale.плюс това ако си купуваш малки кутии от аптеката ще ти излиза много скъпо.за софия и пловдив мога да ти кажа от къде да си взимаш изгодно протеини,но по принцип от спортните магазини

ми лекарката ми.На тях си пише,че може и бременни да ги пият,докато  други не са препоръчителни.Тези Universale стават ли със сигурност за бременни?
 Освен да не си ги купувам от тук,а да видя какво има в Белгия.Лошото е,че там трябва някой да ми ги изпише на рецепта,а не знам тамошните лекари на какво мнение ще са.
 А от аптеката тук ги взимам на доставна цена,но наистина са малки - по 250 мг.
<br />