0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« -: Септември 16, 2008, 13:09:54 pm »
КАКВО МИСЛЕТЕ ЗА Д-Р МАТЕЕВ ОТ КЛКИНИКА БОРА В ПЛОВДИВ.
« Последна редакция: Септември 16, 2008, 13:34:43 pm от lupiana »
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #1 -: Септември 16, 2008, 13:20:43 pm »
Ако правиш инвитро или икси иди по-добре в София.
За д-р Матеев добър лекар, но не прави необходимите изследвания преди процедура, действа малко на сляпо и от тук следва неуспеха, особено ако имате и мъжки фактор. А и доколкото знам в неговата клиника не правят ИКСИ , правят само обикновено ИНВИТРО.
В София са много по-добри и имат много повече опит с АРТ, но ти си прецени.
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2008, 09:02:06 am »
посещавала съм д-р Матеев и не съм доволна от него. според мен е заложил повече на комерсиализма, защото както казва Kotkata  "не прави необходимите изследвания преди процедура, действа малко на сляпо и от тук следва неуспеха"
благодарна съм, че има Зачатие, че да се ограмотя и да тръгна по правия за мен път, иначе още щях да му играя по свирката
« Последна редакция: Октомври 03, 2008, 09:24:55 am от big_eyes »
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2008, 11:49:59 am »
От старата школа е, работи по архаични парадигми за борба със стерилитет. Поне моите впечатления са такива. На мен лично ми загуби около две години.
Иначе за комерсиализма...не съм попадала на лекар, който работи за слава и престиж основно...освен небългарски лекари.
*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2008, 13:59:27 pm »
Бях му пациентка миналата година.Без никакви изследвания и цветна снимка пристъпихме директно към инсеминации,естествено неуспешни.За мен е печалбар,но това е лично мое мнение.Аз също съм благодарна на Зачатие,защото с помощта на всички тук попаднах на прекрасен лекар.
*
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2008, 00:19:54 am »
Крайно НЕ добро мнение имам за него , скъси ми живота ...
*

    Делинда

Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2008, 18:48:15 pm »
Бях му пациентка миналата година.Без никакви изследвания и цветна снимка пристъпихме директно към инсеминации,естествено неуспешни.За мен е печалбар,но това е лично мое мнение.Аз също съм благодарна на Зачатие,защото с помощта на всички тук попаднах на прекрасен лекар.
  на кой лекар попадна,ако не е тайна,защото и аз се лутам.И аз съм бивша пациентка на Матеев.
*
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2008, 16:40:20 pm »
Аз също съм бивша пациентка на д-р Матеев и също нямам добри впечатления от него. В моя случай прекрасните лекари са д-р Стаменов /София/ и д-р Даскалов /Пловдив/.
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2008, 17:00:07 pm »
Изобщо не съм доволна от него. Пълен печалбар е. Загуби ми 2-3 години в борбата с безплодието. Действа на сляпо и не вниква в индивидуалните проблеми на двойката. Освен това нарича пациентите си "клиенти, които край нямат".
Добрите специалисти в безплодието са в София и Варна.
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #9 -: Май 23, 2009, 23:19:14 pm »
Да ви кажа аз ходя при др. Матеев и като прочетох последния пост реших да проверя какво става.Занарочно казах на два пъти "клиенти" а не "пациенти" и да ви кажа човека ме поправи и беше доста смутен от "речника" ми.За изследванията-незнам.Когато аз отидох при него бях пускала всякакви изследвания и той просто трябваше да ги прегледа.Даде мнението си и се оказа прав.Първи месец след лапаро съм и днес имах втора бледа черта на теста за бременност. :D
*
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #10 -: Май 24, 2009, 02:08:48 am »
Да ви кажа аз ходя при др. Матеев и като прочетох последния пост реших да проверя какво става.Занарочно казах на два пъти "клиенти" а не "пациенти" и да ви кажа човека ме поправи и беше доста смутен от "речника" ми.За изследванията-незнам.Когато аз отидох при него бях пускала всякакви изследвания и той просто трябваше да ги прегледа.Даде мнението си и се оказа прав.Първи месец след лапаро съм и днес имах втора бледа черта на теста за бременност. :D
честито ! ПОжелавам ти леки 9 месеца и накрая здраво и силно бебоче ,, даже 2  :wink:!
Радвам се че все пак е помогнал на някой !  все си мисля че това са случайни случаи!
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2009, 23:54:31 pm »
Пациентка съм на д-р Матеев,при него направих 2-та ин витро опита и въпреки,че бяха неуспешни съм доволна от него и екипа му,за разлика от 1-я ми опит при д-р Николов и д-р Табакова,от които останах ужасно разочарована,не заради крайния резултат,а заради безхаберието,конвейерния принцип и многото усложнения,които получих по време на и след интервенцията.Някой знае ли ,защо в к-ка Бора не правят ICSI? 
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #12 -: Октомври 30, 2009, 19:01:12 pm »
За ИКСИ се иска по-специална апаратура и обучен ембриолог, които в Бора ги няма.
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 19:13:57 pm от Kotkata »
*
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #13 -: Февруари 01, 2010, 21:51:39 pm »
Мили момичета, не ходете в тази клиника "Бора" и при този доктор - Матеев, там само ще се чудят как да ви вземат парите, ходихме само веднъж там с мъжа ми и само за направената  консултация след изследвания за спермограма ни взеха 15 лева, за 5 минути разговор!!!
Много от лекарите се възползват от нашето нещастие, като ни предлагат помощ, но всъщност искат само да ни вземат събраните пари за лекуване на стерилитет.Всъщност колко ли струва надеждата, някой да ти каже , че може да си имаш дете и че си здрав,бихме дали всичките си пари за тези думи, но мили лекари, ако някой от Вас е изпитвал тази мъка, която изпитваме ние бездетните жени - гледаме детето на жената до нас и да искаме да го вземем и да го обичаме цял живот, но ние искаме свои деца и ще се борим за това. Скъпи лекари , не ни давайте напразни надежди, но ни помагайте като ни лекувате правилно, а как е правилно, само Вие си знаете, ние просто Ви се доверяваме, затова не "крадете" от нашите пари, ние ще си платим. Преди всичко, всеки от вас трябва да бъде човек.
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #14 -: Февруари 02, 2010, 16:56:12 pm »
Спермограмата в клиника БОРА ли я правихте?
*
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2011, 15:20:50 pm »
Да в клиника "Бора". показателите бяха лоши, след година я направихме при д-р Даскалова и нещата бяха различни- много добра спермограма.
Re: какво мислете за д-рМАТЕЕВ от клиника БОРА
« Отговор #16 -: Юли 04, 2014, 09:36:20 am »
Др Матеев в някои места го знаят за голям лекар, дори и заместника на Бога...от своя страна се приема сигорно за магьосник.
 През 2009 приема съпругата ми като пациентка с тежка диагноза на яйчника, обещава и че ще бъде запазен...няма дая маха. След операцията обаче прави каквото си знае и същото го описва в епикризата и но какво става после: обяснява на всички че яйчника е запазен...дори и нова теория за пола на детето изкарва..."ако бяхме махнали яйчника щях дати кажа какви деца ще имаш"
 Едва научаваме тези лъжи след като правим преглед за яйчниците през 06 2014