0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дали е киста?
« -: Ноември 28, 2007, 15:53:18 pm »
 Момичета направо не знам вече какво става с тялото ми. Последния ми цикъл беше на 17.10.07, а днес вече 43 ден няма и помен от цикъл, базалната ми е ниска, но я меря след 2-3 часа без да ставам, защото бях нощни смени, вече 4 ден имам някакво белезникаво течение, което едва цапа ежедневна превръзка, незнам да го считам ли като цикъл, това ми се сучва за първи път, с мъжки фактор сме, след операция, няма как да е станало, дали съм направила някоя киста, умирам си от страх. Теста няма смисъл да го правя, ще е отрицателен. Дайте мнение.....                                                                                                                                                                                                     
*
Re: Дали е киста?
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2007, 15:55:44 pm »
Пропуснах да кажа, че в церивкалната ми слуз има кървави нишки и съсиреци....
Re: Дали е киста?
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2007, 15:59:36 pm »
Рени,мисля че ще е най-добре да отидеш при своя доктор.Но до тогава не си пълни главицата с "тежки " мисли.Успокой се -всичко ще си дойде на мястото :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Дали е киста?
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2007, 16:11:02 pm »
Свърши ми боба  :lol:
Отиди на доктор.

lb2f
*
Re: Дали е киста?
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2007, 16:12:16 pm »
Просто хипотетично....
Re: Дали е киста?
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2007, 20:24:40 pm »
а кого оперираха, тебе или него. Ако е тебе нормално е да ти закъснява.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дали е киста?
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2007, 23:43:23 pm »
него-варикоцеле  :)
Отиди на лекар, наистина
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит