0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Много се обърках момичета
« Отговор #20 -: Ноември 29, 2005, 17:00:38 pm »
Ами аз и първия път като ми казаха, че имам гъбички, нямах някакви оплаквания  :roll: .
*
Много се обърках момичета
« Отговор #21 -: Ноември 29, 2005, 17:02:05 pm »
трябва да направиш микробиология преди хистеросалпингографията, точно по причинте, които лейди е изтъкнала. защо още има доктори, които не го правят, беее?! :(
The impossible is often the untried [/i]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Много се обърках момичета
« Отговор #22 -: Ноември 29, 2005, 17:02:56 pm »
Значи, ако ти нямаш оплаквания, и лекарят няма как да види, че имаш гъбички.
Единственият начин е изследване на влагалищен секрет.
Много се обърках момичета
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2005, 17:03:31 pm »
Хубаво, ама доктора ме вика за снимката в първия чист ден след м. Кога да направя и микробиологията :?:  Или да се откажа и този месец :?:
Много се обърках момичета
« Отговор #24 -: Ноември 29, 2005, 17:04:37 pm »
Цитат на: Lali
Значи, ако ти нямаш оплаквания, и лекарят няма как да види, че имаш гъбички.
Единственият начин е изследване на влагалищен секрет.

Тогава никой не ми пусна микробиология. Само ми казах, че имам гъбички  8O .
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Много се обърках момичета
« Отговор #25 -: Ноември 29, 2005, 17:08:28 pm »
Глей сега, ако ти не виждаш необичайно течение /+сърбежи евентуално/, как мислиш, че лекарят ще види?
Имай впредвид, че повечето жени си имат обичайно течение, без болествотворни организми в него, което е обусловено хормонално.
Много се обърках момичета
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2005, 17:12:50 pm »
Цитат на: Lali
Глей сега, ако ти не виждаш необичайно течение /+сърбежи евентуално/, как мислиш, че лекарят ще види?
Имай впредвид, че повечето жени си имат обичайно течение, без болествотворни организми в него, което е обусловено хормонално.

Ами течения не виждам, но сега съм в м., та няма как да го видя, ако има. А въпросът ми беше дали да рискувам и да направя снимката или да направя първо микробиологията и да отложа снимката за другия месец (баш по Коледа или Нова година  :evil: ).
Колкото до предишните гъбички - вече не съм сигурна имало ли е нещо или не след всичко, което прочетох сега. Тогава имах болки в тазобедрената става и отидох затова. После се оказа, че проблемът е в ставата и имам дископатия, а не е гинекологично. Та и до сега се питам къде беше истината тогава  :evil:
*
Много се обърках момичета
« Отговор #27 -: Ноември 29, 2005, 17:14:20 pm »
е, някои са ясновидци явно... :x  моят лекар обича да е сигурен и в такива случаи казва- абе има нещо ама дай да не гадаем!
The impossible is often the untried [/i]
Много се обърках момичета
« Отговор #28 -: Ноември 29, 2005, 17:16:37 pm »
Е, вече окончателно се обърках  8O .
Ще взема да се обадя пак на доктора да го питам, пък дано да не се скарам и с него, че вече съм  :twisted: .
Благодаря ви момичета за отговорите.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Много се обърках момичета
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2005, 17:33:40 pm »
Клиниките по стерилитет ще почиват по празниците, както подочувам.
*
Много се обърках момичета
« Отговор #30 -: Ноември 30, 2005, 03:01:00 am »
Sunnyflower, много добре си решила да отидеш в специализирана клиника! Там ще получиш много по-квалифицирана помощ. Този лекар при когото ходиш нещо хич не ми вдъхва доверие. Недей да се подлагаш на сериозни процедури без да вярваш на лекаря, който ти ги предписва.
По въпроса със здравеопазването - това, че е безплатно за теб, не значи, че е безплатно. Точно поради тази причина някои лекари избягват "излишни" според тях процедури. Няма нищо лошо в това да настояваш да ти направят МБ.

Мели, за американската медицина съм напълно съгласна с теб.
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
Много се обърках момичета
« Отговор #31 -: Ноември 30, 2005, 05:51:24 am »
Здравей Лила и аз съм обедена че в специализирана клиника ще получа по квалифицирана помощ.
А що се отнася до здравеопазването,то не е безплатно само за мен а за всички ако си легално пребиваващ в страната от третия месец на твоето пребиваване имаш право на безплатно посещение на лекар изследвания и т.н.Разбира се това аз като го казвам така това незначи че не давам някакви пари на държавата за това,всеки месец ми се одържат определена сума от заплатата, както и че наистина това че неплащам незначи че държавата не плаща за всичко това, но както и да е,права си Лила. малко се отклоних от темата.Да мисля да настоявам за МБ,но когато се обърна към специалист вече,определено мисля че второ лекарско мнение ще ми помогне.Аз съм страхлив човек и когато се съмнявам в нещо няма да го направя докато не се обедя че наистина е така и не се почувсвам спокойна в ръцете на специалист.