0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

+ и - на цветната снимка
« -: Ноември 17, 2005, 13:13:30 pm »
Изправена съм пред много трудно решение.Да направя ли снимка за да се види колко е дебела преградата в матката или да пробвам на късмет да износя една бременност.Притеснението ми идва от това че много време лекувам бактерии и може да стане беля при ц.снимка.От друга страна пак ми се искаше да си премахна преградата на матката за успокоение да не мисля през цялото време ще се оголеми ли достатачно или не.Моля ви, посъветвайте ме какво да правя. :dontknow:
*
+ и - на цветната снимка
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2005, 12:26:21 pm »
Според мен по важно е на първо време да излекуваш бактериите, а после да мислиш за цветната снимка. И по-спокойно, недей да се притесняваш толкова  :) . Карай всичко подред.
Поздрави :)
+ и - на цветната снимка
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2005, 14:02:59 pm »
bori_st, нямат лекуване тези бактерии вече незнам какво да правя.Всеки месец едно и също -микробиология-лекарства и пак се появява течение.Попаднала съм в кръговрат и незнам какво да правя.Вече 9 месеца съм така и немога да продължа на пред.
+ и - на цветната снимка
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2005, 16:29:11 pm »
Точице, помисли за имунната система. Купи си и някакви хапченца с лактобацили, които се разтварят в червата чак. Има какво да се направи. А не е редно при наличие на инфекция да я вкарваш насилствено по-нагоре, че ще ти направи големи бели там...
+ и - на цветната снимка
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2005, 17:24:38 pm »
от 2 месеца пия лактобацили.Моля те кажи какво друго да направя.Кажете ми вагинални глобули с лактобацили?
+ и - на цветната снимка
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2005, 18:23:06 pm »
Добре, де, микробиологията какво показва - един и същи бактерии ли? А антибиограмата? Може да те лекуват с нещо, към което бактериите да са станали резистентни.

Точице, сетих се нещо (само да не се обидиш) - смени лабораторията, където ти изследват секрета.
+ и - на цветната снимка
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2005, 02:16:03 am »
и аз така реших ще сменя лабораторията.До сега всички изследвания са ми в Цибалаб.Одавна имам съмнение за лабораторията но сега вече ще я сменя.Благодаря за идеята.
*
+ и - на цветната снимка
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2005, 09:56:19 am »
Точица, съгласна съм, че трябва да смениш лабораторията, както те съветва little_rabbit. А съпругът ти прави ли си заедно с теб микробиология на еякулат + антибиограма? Да не би някой от вас двамата да не се доизлекува и после да си разменяте бактериите?
*
+ и - на цветната снимка
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2005, 20:02:37 pm »
това ,което казва бори ми звучи доста логично.
Когато преди години инах бактерии и ги лекувах с глобули, после пък се появиха гъби.Казаха 4е е оби4айно, защото от глобулите средата ставала благоприятна за гъби.Та е възможно и да си се завъртяла в тоя кръг
Успех ти желая
А нали Цибалаб била добра лаборатория?!
*
+ и - на цветната снимка
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2005, 10:42:28 am »
Аз се разочаровах от нея. :(
+ и - на цветната снимка
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2005, 11:59:15 am »
popi4,сподели какво те разочарова.
*
+ и - на цветната снимка
« Отговор #11 -: Ноември 23, 2005, 20:33:09 pm »
Здравейте.И аз съм разочарована от цветната снимка.Но все пак това е едно от началните неща ,които трябва да се направят.Моята цветна снимка показа-дясна запушена тръба и лява слабопропусклива.Предложиха ми оперативна пластика на тръбата,не -лапароскопска.
 Но след доста късане на нерви и обикаляне по доктори попаднах на точното място.Предложиха ми лапароскопия-с цел пластика на тръбата.
 И за мой голям късмет- лапароскопията ,която ми мина на 18.11.2005 показа че всичко с тръбите е ОК.....Никаква пластика,никакво пипане по тръбите.Оказало се че имам големи сраствания и ПКЯ.
    А + на  цветната снимка лично за мене  е, че се постреснах доста и започнах да гледам по сериозно на нещата.
                          :wave:
               Желая много късмет на всички
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
+ и - на цветната снимка
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2005, 19:13:36 pm »
Точице, и аз съм от клуба на неизлечимо болните от гадинки. Никви лактобацили, никви простотии не помагат /поне при мен/.
+ и - на цветната снимка
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2005, 19:37:12 pm »
Цитат на: lady_11
Точице, и аз съм от клуба на неизлечимо болните от гадинки. Никви лактобацили, никви простотии не помагат /поне при мен/.

Лейди, сигурно си изчела де що има писано по въпроса, ама все трябва да има начин да се отървеш от гадинките.
+ и - на цветната снимка
« Отговор #14 -: Ноември 24, 2005, 21:13:10 pm »
ами аз си купих етерично масло от чаено дърво и сега в него ми е надеждата,ще споделя има ли ефект.Аз по принцип се храня що годе здравословно и имам силна имунна система и затова съм изненадана че немога да се оттърва от гадините  :dontknow:

http://www.mediks-bg.com/su_jok/product/sub_products.php?id=170&cat_id=99&stat=
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
+ и - на цветната снимка
« Отговор #15 -: Ноември 25, 2005, 14:44:25 pm »
Цитат на: tochica
ами аз си купих етерично масло от чаено дърво и сега в него ми е надеждата,ще споделя има ли ефект.Аз по принцип се храня що годе здравословно и имам силна имунна система и затова съм изненадана че немога да се оттърва от гадините  


Аз понеже страдам от алергии към доста неща мога да споделя моя опит по въпроса с имунната система. При хора със силна имунна система е по-вероятно да се появят резистентни щамове на бактериите това поне ми обясни моята алерголожка когато и казах че мине не мине немога да се отърва от разни вагинални гадини. За сметка на това пък не съм боледувала от грипове от 4-5 год. макар че всички из къщи ги минават и дори повтарят. Незнам много е объркваща цялата работа. Но това ми бе обяснено.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
+ и - на цветната снимка
« Отговор #16 -: Ноември 25, 2005, 15:34:50 pm »
Оф, и от грип боледувам и от гадинки разни. Едно време от гадинките в белия дроб ме оправи Кетотифен и Бронховаксон. Ма за вагинални - освен Солкотриховак ваксината не се сещам друго.
*
+ и - на цветната снимка
« Отговор #17 -: Ноември 26, 2005, 15:50:22 pm »
нали уж това дали те хващат лесно гадинките се определя от ПХто
+ и - на цветната снимка
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2005, 07:35:14 am »
Лейди, абе що не опиташ с имуностимулатори?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
+ и - на цветната снимка
« Отговор #19 -: Ноември 27, 2005, 13:23:43 pm »
Дидето, дай идея