0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Каква сокоизтисквачка?
« -: Ноември 13, 2007, 20:47:16 pm »
Привет на всички.
Родителите ни решили да ни подарят сокоизтисквачака, не за нас, за бебето ...  :wink: разбира се.
Мило е, както и да го погледнеш.
Все пак, кажете каква марка и какъв модел, защото ни попитаха каква искаме. Естествено ще изстискваме цитрусови, ябълки и моркови, какво друго.
Нямам си и на идея всичките ми изглеждат еднакви, а в магазините вече съм се убедила, че няма смисъл да питам персонала за нищо, те са там за малко и за всяка стока ти казват, че е хубава или, че е произведена в Китай.
Помагайте!!
*
Re: Каква сокоизтисквачка?
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2007, 21:00:49 pm »
Преди две седмици си купихме на Мулинекс. Моите критерии бяха да е възможно най-малката, за да не заема масто на плота и разбира се да е прилична марка, друго не разбирам от сокоизтисквачки :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Каква сокоизтисквачка?
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2007, 21:23:56 pm »
Мулинекс е една от най-добрите марки за такъв тип уреди.
обаче - сокоизстисквачката е последното нещо, което ти е нужно за едно бебе, особено новородено.
прясно изстискани сокове не се препоръчват преди 1 годинка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Каква сокоизтисквачка?
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2007, 22:59:17 pm »
Моята е BRAUN ,и съм доволна.. :D
Re: Каква сокоизтисквачка?
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2007, 08:14:36 am »
Имам кухненски робот на Мулинекс и съм доволна от всичките му функции.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Re: Каква сокоизтисквачка?
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2007, 10:23:15 am »
Моята е BRAUN ,и съм доволна.. :D
и аз  :D
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Каква сокоизтисквачка?
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2007, 12:22:11 pm »
И на мен така ми подариха - по препоръка от магазина - Philips ХР cucina 2828/6.
Сокоизтисква, ама не винаги е сок, понякога прилича на нектар. Та за бебе трябва да го прецеждаш. Освен това е отвратителна за миене. Имам чувството, че се разглабя на 1000 части, коя от коя по-криви и с малки отворчета. Огромна е. И като резултат си седи в кутията на един шкаф в мокрото добре прашясала.
На дядо ми купихме Мулинекс и е къде къде по-хубава. Дори ряпа изтисква на сок и се мие много по-лесно. Ама е на село и не знам моделът.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.