0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
материал за варикоцеле.
« -: Ноември 14, 2005, 08:40:34 am »
Здравейте.
Искам да ви помоля за нещо,на мъжа ми му предстой варикоцеле и много се е притеснил.Много време вече се опитваме да направим бебе и много е изнервен.Аз му обясних,че операцията не може да му навреди,само може да му помогне.Извадих му разпечатки,че се оперира в слабините,не директно както е при киста и не е застрашен в това отношение.Няма опастност,така ли е.Къде мога да намеря материал да му покажа.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
материал за варикоцеле.
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2005, 08:45:34 am »
Виж това :
Варикоцеле
Късмет!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
материал за варикоцеле.
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2005, 08:50:07 am »
Аз това му го дадох да го прочете.Трябва ми материал,че не се оперира самия тестис,в слабините.И няма от какво да се притеснява.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
материал за варикоцеле.
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2005, 13:22:23 pm »
Със статии само ще се наплаши....мое мнение.
Цитат
Трябва ми материал,че не се оперира самия тестис,в слабините.

А друго да му трябва :lol:  нещо с подпис от доктор..знам ли :)
Я да не се шашка и да ляга под ножа...не е първия а за жалост няма и да е последния.
Успех
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Re: материал за варикоцеле.
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2005, 09:34:57 am »
Цитат на: silvanchence
...Аз му обясних,че операцията не може да му навреди,само може да му помогне...


Аз като човек, който е ПРЕЖИВЯЛ такава операция мога само да ти кажа, че това е и така и не е ЕДНОВРЕМЕННО.

1во: наистина ако прблема е за операция - ОК нека се оперира, но не се знае какъв ще е резултата. Може да се получи така, че операцията колкото и да е "рутинна" да е Неуспешна както е при мене и да се налага и втора... Познай тогава какъв стресов момент ще настъпи

2ро: Предпологам, че си се ровила из Нета, а не само тук и си установила следното: Операцията е всъшност манипулация, ефекта се вижда веднага и т.н. Но никъде не си намерила, че успеваемостта на Метода на Бернардо е 75-80%, а след него следва Метода на Фокс, който също има 70-80%

Да не говориме какво би се случило ако има и втора неуспешна операция - така че човека с право си се страхува. Единственото което можеш да направиш е да го успокояваш, но не и да го залъгваш с разни неща от рода, че няма да го боли и т.н.
материал за варикоцеле.
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2005, 09:59:02 am »
bigben, вярно при теб са се получили усложнения, но при моя съпруг, при този на Хера и Мини (дано нямате нищо против, че ви споменавам :wink:) смятам, че всичко мина добре. Ако моят мъж беше прочел това което си написал сигурно никога нямаше да се съгласи да се оперира. Ясно е, че медицината не дава 100% гаранция, ясно е че дори когато се порежеш с нож боли, но след като операцията е наложителна по-добре да се обясни като я интересува къде е точно разреза

http://www.rusmedserv.com/intimsurgery/andro11.html

А дали ще има ефект или не и как ще протече въстановяването са неща доста индивидуални. Успех и спокойствие , Силванче :balk_602:
Обещах на Ganka:)
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
материал за варикоцеле.
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2005, 10:16:51 am »
Разбира се, че нямам нищо против. Моят мъж в интерес на истината прочете само статията тук в Зачатие и ми каза, че повече не иска да чете :lol:  Щял да направи каквото трябва но без да знаеш ...нали аз съм четяла :lol:  Благодарна съм му, че бързо се съгласи...че си пие хапчетата...че дава добри резултати и че най-вече ме търпи щото съм ужасна в интерес на истината :twisted:
Бъди до него...подкрепяй го и той ще ти се отблагодари Силванче.....или поне моя така направи 8)
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
материал за варикоцеле.
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2005, 08:49:40 am »
Не ни притеснява болката толкова.Вчера колега на мъжа ми му казал,че има същия проблем.И го посъветвал първо да ми направи бебе и после да прави операцията.Почти никой от близките ни не знае,че опитваме вече много време.А половинката ми сега е толкова ошашкан.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
материал за варикоцеле.
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2005, 09:56:17 am »
Ами съвет как да направи бебето с това варикоцеле казал ли му е колегата :lol:  Няма какво да се шашка...мъже  :wink:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
материал за варикоцеле.
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2005, 21:48:37 pm »
Цитат на: Hera_76
Ами съвет как да направи бебето с това варикоцеле казал ли му е колегата :lol:  Няма какво да се шашка...мъже  :wink:


Аз преди да ми правят операцията все пак можех да си "правя деца", а май както изглежда и след това пак мога... :)
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
материал за варикоцеле.
« Отговор #10 -: Ноември 16, 2005, 21:52:23 pm »
Цитат на: bigben

Аз преди да ми правят операцията все пак можех да си "правя деца", а май както изглежда и след това пак мога... :)

Някои хора могат...спор няма...но явно те имат проблем :)
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
материал за варикоцеле.
« Отговор #11 -: Ноември 16, 2005, 21:59:03 pm »
Ами операцията не е сложна-но е МНОГО СТРАШНА от психологична гледна точка. Все пак НИКОЙ мъж не иска да му ровят по пишката (въпреки че там реално не се пипа) ...щото не може да е сигурен че след това ТЯ ще "работи".

Това дали след това ще може да направи бебе зависи от пораженията, които е направило Варикоелето...