0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #520 -: Юни 08, 2011, 11:05:53 am »
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1077&Itemid=31

И Милена от Тройка на разсъмване подкрепя таз икауза, можете да прочетете тук http://www.facebook.com/profile.php?id=1325657321


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #521 -: Юни 08, 2011, 15:55:29 pm »
Да.Аз от тяхната кампания и след разговор с Милена,която е донор,станах.Отидох и всичко мина чудесно!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #522 -: Юни 11, 2011, 23:03:54 pm »
дами,

да ви информирам, че листовката за донорството е готова като проект и предадена на дарителя, който ще я отпечата за ДРЗ в тираж 5000 броя.
по време на ДРЗ, листовката ще се разпространява на място, след което трябва да си разпределим тиража по градове и да се започне разнасяне по АГ-кабинети, клиники и където прецените, че има смисъл да се оставя.

предлагам да си направите в тази тема един списък на желаещите да участват в тази дейност и в кои градове могат да съдействат, за да знаем на кого от присъстващите на ДРЗ можем да предадем листовки за транспортиране.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #523 -: Юни 12, 2011, 01:15:10 am »
Аз мога за София .
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #524 -: Юни 12, 2011, 05:11:23 am »
Аз за Благоевград.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #525 -: Юни 12, 2011, 09:47:43 am »

Аз също съм от Благоевград, така че заедно с Мишонти ще покрием де що може.
Няма да мога да отида до Варна, до София пътувам често.
Мишони, пиши на лични, да се запознаем.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #526 -: Юни 12, 2011, 11:09:16 am »
Аз мога за Варна, но проблема е, че по време на ДРЗ няма да съм в града  :oops: Откъде да ги взема и от кого в този случай?


*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #527 -: Юни 13, 2011, 10:43:04 am »
Аз за София
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #528 -: Юни 13, 2011, 12:12:08 pm »
И аз за Софето  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #529 -: Юни 13, 2011, 12:16:00 pm »
Аз за Плевен.

*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #530 -: Юни 13, 2011, 12:19:46 pm »
Обръщам ви внимание, че е добре тези листовки да отидат в гинекологичните кабинети, а не в репродуктивните клиники. Таргета ни трябва да е гинекологичните кабинети.
Обаче, тъй като аз никога не съм се занимавала с такъв тип дейност искам да попитам:
Когато се оставят листовки трябва ли нечие разрешение и чие, предполагам, че не може просто да се оставят в чакалнята на нечий кабинет? :ask:
Дайте разяснения как се процедира?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #531 -: Юни 13, 2011, 12:24:54 pm »
Танита, според мен е най-добре да се разговаря със съответния гинеколог, да се разясни накратко кой издава тези брошури, каква е целта и да се помоли за съдействие - да бъдат поставени на достъпно място в кабинета или чакалнята.

смятам, че няма да откажат. така е по-правилно и по-сигурно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #532 -: Юни 13, 2011, 13:36:06 pm »
Танита, според мен е най-добре да се разговаря със съответния гинеколог, да се разясни накратко кой издава тези брошури, каква е целта и да се помоли за съдействие - да бъдат поставени на достъпно място в кабинета или чакалнята.

смятам, че няма да откажат. така е по-правилно и по-сигурно.
:thankyousign:
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #533 -: Юни 13, 2011, 14:22:43 pm »
Точно така, трябва все пак разрешение от лекаря. Аз вече разговарях с двама, а също така и с шефа на доста посещавана клинична лаборатория в града. Срещам разбиране, което ме радва.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #534 -: Юни 13, 2011, 15:07:00 pm »
След днешните публикации в пресата ще е много трудно да се възприеме донорството като нещо позитивно и благородно - Трафиканти изнасят оплодени яйцеклетки за Гърция, 50 хиляди лева броят чужденци за бебе в епруветка, Да затворим фабриката за бебета и т.н. Макар при внимателен прочит да се разбира, че в статиите да става въпрос за търговия с деца, заглавията се помнят, клеймото - също.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #535 -: Юни 13, 2011, 15:17:09 pm »
За кои издания става въпрос?
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #536 -: Юни 13, 2011, 15:26:14 pm »
И аз четох, чудих се какви са тези 50 хиляди. Пълни глупости, разбира се. Кой ще брои толкова пари за яйцеклетки, като могат да си купят дете за много по-малко?!

http://www.standartnews.com/news/details/id/106434/%D0%A7%D1%83%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%8F%D1%82-50-%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5-%D0%B2-%D0%B5%D0%BF%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #537 -: Юни 13, 2011, 15:29:58 pm »
 :(Жънем посятото от Миролюба Бенатова...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #538 -: Юни 13, 2011, 18:51:49 pm »
Невежество!
Само една дума е достатъчна, като описание! Чудя се, ако пиша на вестника и обясня за какво иде реч (нали, аз съм една от нуждаещите се от яйцеклетките на друга жена :oops:) ще ме разберат или ще ме отсвирят? Но какво губя :?


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #539 -: Юни 13, 2011, 18:54:59 pm »
http://www.facetoface.bg/donors Това е организацията, ще взема да им понапиша нещо ;) Вие какво мислите?