0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: за донора
« Отговор #140 -: Август 11, 2008, 12:18:00 pm »
А ти правила ли си ин витро? Защото мисля, имаше такова изискване.

lb2f
Re: за донора
« Отговор #141 -: Август 11, 2008, 16:08:32 pm »
А ти правила ли си ин витро? Защото мисля, имаше такова изискване.

не аз станах само донор,без да имам нужда самата аз от ин витро.Имам две деца,нека всички да имат за да видят какво е да си майка.Защо да не си помогнем когато това е възможно!Няма нищо страшно дано за напред има повече жени който да съберат смелост и да направят щастливо поне едно семейство :wink:
*
Re: за донора
« Отговор #142 -: Август 11, 2008, 16:23:31 pm »
Поздравления за това което си направила. Все още се случва толковааааа  рядко, някой който няма проблем да предложи помощ от такъв род.Чудесно е че се случва.
Успех на теб и ресипиента.
*
Re: за донора
« Отговор #143 -: Август 11, 2008, 17:15:40 pm »
Цитат
не аз станах само донор,без да имам нужда самата аз от ин витро.Имам две деца,нека всички да имат за да видят какво е да си майка.Защо да не си помогнем когато това е възможно!Няма нищо страшно дано за напред има повече жени който да съберат смелост и да направят щастливо поне едно семейство
Поздравления!
Такива хора са единици!
*
Re: за донора
« Отговор #144 -: Август 11, 2008, 18:34:41 pm »
 Тими, поздравявам те за благородната постъпка! Дано и жената ,на която си дарила, да има щастието да стане мама!


А ти правила ли си ин витро? Защото мисля, имаше такова изискване.

Няма такова изискване, jazzybaby.

« Последна редакция: Август 11, 2008, 18:37:25 pm от Жекова »
*
Re: за донора
« Отговор #145 -: Август 11, 2008, 20:10:16 pm »
Поздравления за постъпката ти timi! Дано има успех жената, която ще ги използва, а на теб да ти се връща с подобни прекрасни жестове!
*
Re: за донора
« Отговор #146 -: Август 11, 2008, 21:10:45 pm »
Поздравления за благородната ти постъпка. Дано няма много жени, които има трябва подобен жест, но като ги има да намират такива всеотдайни хора като теб, в които е събрана едва ли не последната им надежда.
 
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: за донора
« Отговор #147 -: Август 11, 2008, 21:16:53 pm »
Поздравления Тими :youwoman:
Успех на момичето за което си дарила. Наистина дно има повече хора като теб. Такива които да даряват надежда и които с думички прости обясняват, че не е страшно. Нека стократно ти се връща добрината която си направила.
*
Re: за донора
« Отговор #148 -: Август 11, 2008, 21:24:23 pm »
Поздравления Тими!
Дано си донесла късмет на момичето на което си дарила!
*
Re: за донора
« Отговор #149 -: Август 11, 2008, 21:41:35 pm »
Тими,възхищавам ти се и те поздравявам за постъпката ти!

*
Re: за донора
« Отговор #150 -: Август 12, 2008, 00:35:28 am »
Тими, много благородна постъпка! Дано момичето успее, а на теб ти желая добрината ти да бъде възнаградена. Прекрасно е, че има хора като теб.  :flower:

Re: за донора
« Отговор #151 -: Август 12, 2008, 05:23:53 am »
Чак невероятно ми звучи това което си написала. Дай Боже повече такива хора като теб.
*
Re: за донора
« Отговор #152 -: Август 12, 2008, 13:10:09 pm »
Timi, дано добрината ти бъде възнаградена стократно! Поздравявам те от сърце и ти се възхищавам!  :youwoman: :balk_81:
Re: за донора
« Отговор #153 -: Август 12, 2008, 13:37:33 pm »
Цитат
не аз станах само донор,без да имам нужда самата аз от ин витро.Имам две деца,нека всички да имат за да видят какво е да си майка.Защо да не си помогнем когато това е възможно!Няма нищо страшно дано за напред има повече жени който да съберат смелост и да направят щастливо поне едно семейство
Поздравления!
Такива хора са единици!
Надяваме се да се умножат.
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #154 -: Август 12, 2008, 13:53:45 pm »
Проблема с донорството на яйцеклетки наистина е доста сложен. Аз съм от страната на рецепиента. Колкото и да е сложен проблема обаче, все си мисля, че ако има малко повече гластност, много повече жени биха станали донори. Защото може би наистина има жени, които биха се съгласили , но просто си нямат и хал хабер, че някой търси донор. Ако се подеме кампания по радиа и телевизи, по интернет - Станете донор, дарете живот...или нещо от този род, може би ще има много повече желаещи. Какво ще кажете момичета, дали нещо не можем да направим в тази връзка?
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #155 -: Август 14, 2008, 15:17:31 pm »
Проблема с донорството на яйцеклетки наистина е доста сложен. Аз съм от страната на рецепиента. Колкото и да е сложен проблема обаче, все си мисля, че ако има малко повече гластност, много повече жени биха станали донори. Защото може би наистина има жени, които биха се съгласили , но просто си нямат и хал хабер, че някой търси донор. Ако се подеме кампания по радиа и телевизи, по интернет - Станете донор, дарете живот...или нещо от този род, може би ще има много повече желаещи. Какво ще кажете момичета, дали нещо не можем да направим в тази връзка?
Tanita7 аз съм напълно съгласна с теб,дори и заглавието е перфектно СТАНЕТЕ ДОНОР,ДАРЕТЕ ЖИВОТ е точното.Нека го направим аз съм за тази кауза. officespace :comm:
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #156 -: Август 14, 2008, 15:34:44 pm »
Timi, радвам се че споделяш мнението ми, ще взема да пусна една нова тема, за да се изкажат повече момичета;-))) Пък да видим....
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #157 -: Август 14, 2008, 15:46:25 pm »
Да направи го!Ако ние не си помогнем клиниките няма да го направят.Успех! :bighug:
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #158 -: Август 15, 2008, 00:29:20 am »
Timi, БРАВО на теб! Дай Боже да има повече такива жени!
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #159 -: Август 15, 2008, 15:02:18 pm »
Аз си мисля, че има много от момичетата, подлагащи се на ин витро са съгласни да станат донори,но условието да са раждали поне едно здраво дете е много задължаващо.Та нали се подлагаме на това, защото си нямаме.Все още са малко тези, които правят опит за второ.Аз лично с радост бих помогнала на някой нуждаещ се...е, може би след като най-накрая си имам мое,щом така се налага.Успех на всички!