0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравей те мили мами!!!
« -: Ноември 27, 2007, 14:44:31 pm »
искам да ви попитам - някоя използвала ли е клион-100 по време на бременност,за6ото аз го ползвам сега и съм в 7-ми месец,естествено по предписание на доктора,защото имах силно бяло течение.Та въпроса ми е ако сте го ползвали то поне има ли някакъв ефект и всичките 10 таблетки ли употребихте???предварително благодаря за отговорите :D :D :D леко бременеене на всички :)
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: здравей те мили мами!!!
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2007, 18:49:12 pm »
Щом е по предназначение и ти е предписано от лекар би трябвало да има ефект.  :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: здравей те мили мами!!!
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2007, 07:56:25 am »
Цитат
искам да ви попитам - някоя използвала ли е клион-100 по време на бременност,за6ото аз го ползвам сега и съм в 7-ми месец,естествено по предписание на доктора,защото имах силно бяло течение.Та въпроса ми е ако сте го ползвали то поне има ли някакъв ефект и всичките 10 таблетки ли употребихте???предварително благодаря за отговорите    леко бременеене на всички

А какъв беше проблема със забременяването при теб?

"Силното бяло течение" дори и по време на бременост се лекува след МБ на влагалищен секрет. По време на моята бременост ми имам 4 такива изследвания.
Клион 100 е противогъбично - при мен и бременна, и небременна няма ефект. Ползвам Гинопеварил.