0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Личен мейл на д-р Стаменов?
« -: Ноември 12, 2007, 15:17:50 pm »
Моля ви, помогнете ми, ако знаете личен мейл на д-р Стаменов.
Искам да се консултирам с него, но лично.
Този мейл, който го дават в клиниката ми отговаря, че не може да достави писмото.

Благодаря, предварително, за помощта.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2007, 15:22:48 pm »
защо не му напишеш лично съобщение в този форум?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2007, 15:26:59 pm »
Еми, щото не се сетих  :oops:
Благодаря ти, Джамче  :D
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2007, 15:55:24 pm »
А той отговаря ли на личните съобщения ?
Аз съм му писала преди 4-5 месеца и отговор нямам.
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2007, 16:11:32 pm »
А той отговаря ли на личните съобщения ?
Аз съм му писала преди 4-5 месеца и отговор нямам.

E, това сега пак ме шокира.:?
Май ще трябва да използвам добрата стара поща...
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2007, 16:13:47 pm »
Пробвай-на теб може да ти отговори :)
*
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2007, 16:18:23 pm »
Аз също съм писала лично съобщение на д-р Стаменов преди няколко месеца. Отговори ми значително бързо и изчерпателно. Вероятно зависи от свободното му време и от важността на въпроса. Пробвай! Аз пък търся личен e-mail на д-р Владимиров. Ако някой има - ще съм му много задължена!

Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2007, 16:30:53 pm »
Аз пък търся личен e-mail на д-р Владимиров. Ако някой има - ще съм му много задължена!

Отговаря на този, който е на сайта на клиниката.
*
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2007, 17:11:15 pm »
Аз пък търся личен e-mail на д-р Владимиров. Ако някой има - ще съм му много задължена!
Отговаря на този, който е на сайта на клиниката.
:thankyousign:

Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2007, 18:21:58 pm »
Да Ви кажа честно, малко се ядосах на този постинг. Тези хора и без това по 19 часа на ден се занимават с нас, мисля, че е кофти отвсякъде да изкачат пациети, от телефона, от форума, да им оставим малко лично пространство а ... От другастрана единственият истински начин за качествена консултация с лекар е чрез преглед.
Съжелявам ако съм обидила някого с това съобщение не съм искала да бъда груба.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2007, 21:08:54 pm »
Съжалявам че ще го кажа, но когато успеете повечето сте много благородни.
Нима е възможно човек да се промени за броени дни?! Нима не сте звънели на лекуващия си за важен за вас въпрос?! Когато докторята искат лично пространство - имат избор, най-малкото ще с изключат телефоните.

Аз също не искам да те обидя.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2007, 21:26:30 pm »
Съгласна съм с Еvro. Всички ние тук знаем колко е ценно времето на нашите лекари. Самите те доброволно са станали консултанти. И аз като повечето момичета съм си задавала въпросите в темите на консултантите и съм си изчаквала отговорите. Позволила съм си да пиша лични съобщения на двама доктори при важни и спешни за мен ситуации. Техните отговори говорят за това, че не съм злоупотребила с  личното им пространство. Мисля, че точно на това успяло момиче помогнахме всички ние, като гласувахме кой от където може и колкото пъти може, за да се класира на по-предно място и да спечели колкото се може по-голяма сума за процедурата (за щастие успешна!). Казвам това, защото на мен лично едно ходене до София ми коства минимум 1 ден неплатен отпуск и 50 лв за пътни, 6 часа пътуване посред нощ в едната посока и още 6 часа на връщане. Така, че ако въпросът ми е важен, но не е необходим преглед и е достатъчно личен - аз ще си позволя пак да питам на e-mail или на лично съобщение. Ако лекарите имат време и желание и решат да ми отговорят - добре, ако ли не - здраве! До сега, обаче винаги са ми отговаряли, за което съм им благодарна!

Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2007, 21:52:26 pm »
Не виждам нищо нередно във въпрос, зададен на лични или на е-mail. Доктора ще отговори, когато има възможност.
Не оправдавам обажданията по телефона със всякакви незначителни въпроси и по-всяко време. Ето това е вече тормоз над докторите. Разбра се, ако става въпрос за нещо спешно, тогава е различно. Но забелязвам, че критерия за важно и спешно е мнооого размит и далечен в представите ни. За някои дребен сърбеж е много важен и спешен, а за други силните болки и дискомфорт са нещо, което може да се изтърпи до сутринта...
Ох, отплеснах се  :lol:

lb2f
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2007, 08:30:12 am »
Съжелявам ако съм обидила някого с това съобщение не съм искала да бъда груба.

Доста грубо, госпожо...  Лекарите надали се нуждаят от адвокат във Ваше лице.  Те са разумни, възрастни хора, които сами могат да преценят кога е удачно да отговорят на телефонно обаждане, лично или електронно съобщение.  Който питаше, беше вече получил отговор и Вашата забележка беше неуместна и ненужна.  И аз съжалявам, ако съм Ви обидила или съм била груба!
Re: Личен мейл на д-р Стаменов?
« Отговор #14 -: Ноември 13, 2007, 08:40:37 am »
Темата се изчерпи. Заключвам.