0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #200 -: Декември 08, 2012, 17:30:14 pm »
И тук да кажа... продължавам да нямам никакви симптоми и таз сутрин официално ми казаха, че теста ми е положителен :)   :balk_103: Сега чакам за преглед след 10 дни. Момичета, пожелавам съвсем скоро подобни новини на всички!!!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #201 -: Декември 08, 2012, 18:24:21 pm »
Честито! От тук нататък само положителни емоции и лека бременност!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #202 -: Декември 08, 2012, 18:43:22 pm »
Благодаря!!! Пожелавам на всички чакащи!!!  :bfp:
смятам да снимам тестчетата с бледите черти :) да се посмеете на колко въображаема черта съм се зарадвала....
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #203 -: Декември 10, 2012, 10:12:40 am »
Blagodaria Metcani,bremenna sam i sam mnogo shtastliva.Dnes pysnax nov test da vidim dali rezultata se udvoiava,dano vsichko e nared.Yspex na vsichki momicheta.kak se polzva tozi kredor
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #204 -: Декември 10, 2012, 10:25:08 am »
Blagodaria Metcani,bremenna sam i sam mnogo shtastliva.Dnes pysnax nov test da vidim dali rezultata se udvoiava,dano vsichko e nared.Yspex na vsichki momicheta.kak se polzva tozi kredor
Как да пишем на кирилица с KREDOR?
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #205 -: Декември 12, 2012, 16:52:33 pm »
здравейте момичета, днес ми е 11 ден след трансфера на замразени ембриони. пуснах си кръвен тест и резултата ми е : <0.100mU/ml, което вероятно означава отрицателен. Така ли е или имам все още някакви шансове? Моля ви за отговор, защото вече ще се побъркам. Пожелавам на всички ви  :bfp1:
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #206 -: Декември 13, 2012, 09:15:40 am »
enota Здравей, знам, че не бива да спираш хапчетата, докато не ти каже доктора. За кога е назначен теста? Иначе този резултат наистина е отрицателен. Просто му се обади.  :goodluck:
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #207 -: Декември 13, 2012, 09:33:35 am »
никоя, веднага се обадих на доктора ми и той ми потвърди, че е отрицателен, каза да не спирам хапчетата и от 15-ти ми измести кръвния тест на 14-ти да го направя. Вече незнам какво да мисля.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #208 -: Декември 13, 2012, 09:56:20 am »
Повярвай му :) До тук си стигнала, сега за 3 дена ако прецакаме нещата, не е добре, нали? Понякога има по-късна имплантация. Дори да е отрицателен теста, по-добре да си сигурна, че си направила всичко, което зависи от теб!  :bighug:
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #209 -: Декември 16, 2012, 08:19:00 am »
Енова, аз съм на същото мнение като на никоя. Изчакай деня на кръвния тест, ако резултатът е отрицателен едва товава спри лекарствата. Желая ти успех.
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #210 -: Декември 16, 2012, 22:48:14 pm »
Момичета, моля ви, не разводнявайте темата! Имаме си достатъчно отчетни.

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #211 -: Март 04, 2013, 07:30:47 am »
Да побутна малко темата, направо е забравихме  :lol:
Днес ми е 3 ден след ЕТ, естествено нямам никакви по-специални усещания  :P.
Момичета, влизайте и споделяйте. Винаги ми е било приятно да чета тук. Чакам ви.
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #212 -: Март 06, 2013, 08:58:12 am »
Рара здравей!Пожелавам ти този  път всичко да се развие нормално и да имаш положителен резултат.Аз ще се запиша тъй като ми предстои  трансфер сега в неделя на замразени ембриончета. osi_9

*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #213 -: Март 08, 2013, 12:45:25 pm »
Честит празник!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #214 -: Март 08, 2013, 20:38:14 pm »
Честит празник мили дами.
Днес ми е 7 ден след трансфер. Днес забелязах, че съм станала доста раздразнителна, давам си сметка, че бях и малко начумерена. Предписвам емоционалното си състояние на хормоните - те са моето извинение за нестабилното поведение, нямам друго обяснение.
Общо взето се чувствам добре като изключа силно болезнените на допир гърди и от време на време болките в яйчниците.
Аманда, хайде, чакам те  :lol:
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #215 -: Март 11, 2013, 09:22:48 am »
Здрвейте!
Записвам се с 2-ри ден от ЗЕТ на 3 ембриона, от които само на един може да се разчита,още ми е много рано за да чувствам нещо,нямам болки в гърдите нито пък в корема,за сега съм добре.Дано този път да успеем.
papa2011 ти как си ,на теб ти се вижда края май :)

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #216 -: Март 11, 2013, 21:46:09 pm »
Добре съм Аманда, смирено чакам края на седмицата, когато ще настъпи часа на истината, Страхувам се от резултата.
Аз имам силно изразени ПМС, болки в гърдите и от тази сутрин предменструални пъпчици. Не искам да си въобразявам, че имам бременни симптоми защото няма как да разбера каквивсъщност са. Понякога ми се вие свят, но смятам, че се дължи на лекарствата. Имам метален вкус в устата, възможно ли е да е от Дуфастона?
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #217 -: Март 12, 2013, 07:22:02 am »
Добро утро!
Аз не съм пила Дуфастон и не мога да ти кажа,иначе от Утрогестана ми се вие свят през ден горе-долу,понякога и по-често.А имаш ли някакви усещания по-различни от другите трансфери? Тези симптоми много лъжат значи  :balk_143:
И мен ме е страх от теста хем си мисля че ще успея и като наближи датата почват обратни мисли за неуспех,както и беше през последните 2 ЕТ.
Много ще стискам палци да успееш  :crossfingers:,заслужаваш го,пък и аз де ,та да вървим заедно  :hug2:.

*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #218 -: Март 12, 2013, 07:57:39 am »
papa2011, amanda, дано и за двете ви това да е успешния опит.
Не го мислете много, опитвайте да си запълвате деня с работа и приятни емоции, за да избягате малко от постоянните мисли.
Симптомите също са много подвеждащи, така че и в тях не се вторачвайте.
Много късмет момичета и чакам с нетърпение резултатите от тестовете. Успех!


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #219 -: Март 12, 2013, 12:47:35 pm »
Момичета, темата е за съвети и информация, нека не я превръщаме в отчетна, моля ви!
Има тема за текущи процедури, пишете там, много повече момичета участват, ще ви е от по-голяма полза :D
Ето я: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49041.0;all
Благодаря ви за разбирането!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!