0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,вчера с женами направихме донорка вътрешно маточна исеминация,и сега въпроса ние можели да си правим секс както преди и можели още сега?
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 11:07:03 am от Dancho »
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Първо да ви поздравя и най-вече теб, за взетото решение :balk_21: Ще стискам палци инсеминацията да е успешна и непременно да ни зарадваш, като видите двете чертички след 2 седмици :) Не виждам защо да не може да правите секс. Те сперматозоидчета са си в матката и вие не им пречите с нищо да си свършат работата ;) Успех!


*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Данчо, поздравления и от мен, ще чакаме положителния резултат. Доколкото знам - до теста никакъв секс.
*
Не си струва дори мивимален риск в тази ситуация. Все някак ще издържите 2 седмицина алтернативни методи. :D
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Не си струва дори мивимален риск в тази ситуация. Все някак ще издържите 2 седмицина алтернативни методи. :D
Късмет.
Добре де, става на алтернативни  :D
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Доколкото знам - до теста никакъв секс.
Защо? Ако наистина е така, да знам и аз за след инсе. До сега лекарите не са ми казвали, че нещо може да пречи сексът след инсеминация. Аз и не виждам логика, освен че 1 седмица след инсе по време на секс контракциите на матката евентуално може да изхвърлят имплантиращ се ембрион. До тогава - защо да пречи сексът? Друга логика не виждам, но ще е хубаво да науча, ако има някакво обяснение ;)


*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Съжалявам, не мога да ти отговоря, но ме предупредиха, както за инсето, така и за иксито.
*
Правила съм и двете процедури - никога не съм предупреждавана да се въздържаме от секс  8O
В очакване ....
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Това май го няма в темата на Мели "често допускани грешки, след инсе и трансфер"? Може да я питаме там и тя да го добави ;)

Фусинка, Ники много сладко спинка :balk_21: Сори за спама, ама като го гледам какво е ангелче...


*
Доколкото знам, не е добре да се променя особено начина на живот след инсе или трансфер. Колкото по-малко човек се вторачва и си налага ограничения, толкова повече се стресира, а това вреди.

Бебе -благодаря ти мила, ами той затова е ангелче, щото спи :wink:
В очакване ....
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца


Здравей Данчо, би ли ми казал при кой лекар правихте донорска инсеминация... и материалът пресен ли беше или замразен ?
*
Здравей Данчо, би ли ми казал при кой лекар правихте донорска инсеминация... и материалът пресен ли беше или замразен ?
И аз 4акам отговор на същия въпрос 4е ме интересува, както и стимулирано ли беше инсето или на ЕЦ, колко фоликула имаше и дали се бяха спукали, имало ли е ре-инсе, но...
Дан4о май си пада само по задаване на въпросите, но не и на отговаряне на зададени към него въпроси...
Както и да е, стискам палци вси4ко да е наред, зна4и 4акаме още един положителен резултат в късметлийската тема за инсе-та ноември декември  :wink:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Здравей те,makiyaki i lyubov.Ето оговарям ви на въпроса,правихме инсеминацията в клиника Щерев при доктор Андреева с замразен материал.Имаше 2 фолилола един се беше спукал малко преди процедурата а другия беше 18мм,стимулация имаше с прегнил,които и сега го бием през 2-3 дни,Сега вие ми отговорете на моя въпрос можели да се прави секс след тази процедура.
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 23:31:50 pm от Dancho »
Може да прави секс, кво си седнал да пишеш грабвай жената :wink:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
може, разбира се.
няма забрани в това отношение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Няма никакъв проблем да не правите секс.Поне при мен беше така.Едва когато вече лекаря ми установи бременността тогава ни забрани до третия месец пълно въздържание.Казам това ,защото аз съм бременна от донорско инсе.
 Стискам ви палци и се надявам след две седмици да се похвалиш с положителен резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Марби , здравей , поздравления за хубавата новина! Пожелавам ти една щастлива бременност. Може ли да ми кажеш къде забременя с донорско инсе...аз ще го правя при д-р Сариев във Варна , стимулацията ми е с клостилбегит. Замразен ли материал ползвахте ? Във форума прочетох , че с пресен материал има опасност от заразяване.
*
Дан4о, благодаря за отговора, ти направо ни разби с тоя секс...А след инсето исписаха ли ви прогестеронов препарат, аз ли4но си ги слагах хап4етата вагинално и те така се разти4аха, 4е за секс и дума не можеше да става  :lol:
любов, прави го с замръзен материал, освен ако донора не ти е изклю4ително близък...защото пък с пресен материал шанса ти се увели4ава по4ти двойно, успех
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
с пресен материал има опасност от заразяване.
Неее :) С пресен необработен материал - каквото правят някои измислени "специалисти". Доколкото знам, при обработката се изчиства всичко патогенно и се оставят само живи и здрави сперматозоидчета.