0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
дни въздържание.
« -: Ноември 01, 2007, 15:57:27 pm »
Здравейте!
При мъже,при който има проблем с подвижност и концентрация,знаете ли кога резултатите са по-добри,на 3,на 4, на 5 дни въздържание,има ли значение.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: дни въздържание.
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2007, 16:13:10 pm »
по-добри за какво?


*
Re: дни въздържание.
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2007, 16:13:49 pm »
Мисля, че по-малкото дни въздържание е по-добре.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: дни въздържание.
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2007, 16:35:58 pm »
За резултатите по-добре :D.Всъщност кога са по-достоверни,провеждаме курс на лечение и искаме да разберем,има ли ефект някакъв.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: дни въздържание.
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2007, 16:39:24 pm »
Мисля, че е най-добре да направите спермограмата на 3 дни въздъражание.
Успех!

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: дни въздържание.
« Отговор #5 -: Ноември 01, 2007, 16:40:36 pm »
silvanchence - ако искате да сравнявате резултатите, дали има подобрение, най-добрия вариант според мен е да имате същото въздържание както за предишната спермограма...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: дни въздържание.
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2007, 18:51:03 pm »
silvanchence - ако искате да сравнявате резултатите, дали има подобрение, най-добрия вариант според мен е да имате същото въздържание както за предишната спермограма...
И ние така правим- все на 3,5 дни  :D За съжаление промяната е вс ев лоша посока..