0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    muckata

  • *
  • 14
  • мама за чудо и приказ
грешка в микробиологията?
« -: Октомври 07, 2005, 08:06:22 am »
случи ми се нещо невероятно!
 8O  8O
след направена спермограма откриха че мъжът ми има бактерии и съответно пи антибиотици и витамини за да ги излекува!бактерията беше СТАФИЛОКОКИ ЕПИДЕРМИС!като изпи антибиотика направихме нова микробиология и резултата от нея беше СТАФИЛОКОКИ АУРЕУС  
уж се лекува,а то станало по лошо
мислим в друга лаборатория да повторим изследването.ако някоя от вас може да ме посаветва какво да правя,ще сам много благодарна.
П.С.спорет резултата бактериата можело да се лекува само с Ванкомицин или Тейкопланин,но за тях се лежало в болница и са най-тежките антибиотици  :twisted:
Чувствам се в пълна безизходица.
грешка в микробиологията?
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2005, 11:52:16 am »
Здравей, много неприятно :cry:

Бактериалните инфекции обаче могат да са много много упорити :evil:
Моят мъж се лекува половин година :evil:  Казаха му, че е хроничен простатит. Утре ако се изследва, кой знае дали пак няма да цъфнат :cry:

Съветът ми е да не се отказате и да ги лекувате!

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
грешка в микробиологията?
« Отговор #2 -: Октомври 07, 2005, 12:23:01 pm »
не е невероятно това, което ви се е случило.
и при нас е така - пие антибиотици за една бактерия, на контролата цъфне друга. отърване няма.
антибиограма може да не е правена върху всички варианти на антибиотик. консултирайте се с лекаря!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Anonymous

грешка в микробиологията?
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2005, 20:14:08 pm »
Здравейте. И ние с мъжа ми имаме същия проблем. Опитва са да лекува вече четири месеца някакви гадини и всеки път различни неща му откриват.Изолираха микоплазма и протеус,но като пие едни лекарства изчезва едното другото остава,а после се сменят нещата.Ужас. Дайте някакъв съвет за специалист.