0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: безшумна пералня - има ли такова нещо?...
« Отговор #20 -: Декември 06, 2007, 13:24:27 pm »
Върви сега една реклама по телевизиите за сущилня , която е с парно гладене.. 8O
Убийте ме , не мога да се сетя ,като как ще ми извади дрехите изгладени.... :lol:
Мисля ,че  е на Електролукс.
Re: безшумна пералня - има ли такова нещо?...
« Отговор #21 -: Декември 06, 2007, 13:38:04 pm »
Върви сега една реклама по телевизиите за сущилня , която е с парно гладене.. 8O
Убийте ме , не мога да се сетя ,като как ще ми извади дрехите изгладени.... :lol:
Мисля ,че  е на Електролукс.

Аз мисля, че е на принципа на американските такива - с много голям барабан, в който дрехите свободно се движат при сушене и си излизат готови за носене.  Е, разбира се, ако искаш ръб на панталона или друго по-специфично, трябва си ютия.
Re: безшумна пералня - има ли такова нещо?...
« Отговор #22 -: Декември 06, 2007, 13:50:14 pm »
Принцеска , :thankyousign:!

Едно от най-досадните за мен задължения е гладенето.
Казах си , ето ,решили са проблема !
Но , цената и е двойна ,че и нагоре! :?
Re: безшумна пералня - има ли такова нещо?...
« Отговор #23 -: Декември 06, 2007, 13:54:35 pm »
Едно от най-досадните за мен задължения е гладенето.
...
Но , цената и е двойна ,че и нагоре! :?

И аз недолюбвам гладенето, да му се не знае, ама толкова пари...  Множко ми се струват.  Но пък си е приятно като ги извадиш от сушилнята и да са готови за прибиране в гардероба и носене. 

Ако трябва да съм честна обаче, тъй като аз ризи и панталони все си ги гладя, и нормалните сушилни вършат работа за останилите дрехи, ако не ги тъпчеш много...
*
Re: безшумна пералня - има ли такова нещо?...
« Отговор #24 -: Декември 13, 2007, 21:48:13 pm »
Аз гледах една в телешоп май беше дето се сгъва в гардероба. :lol:А иначе суши и глади.И струва само 100 лв. :lol: Не бих си купила де. Смятайте какъв боклук е.Само рекламата силна.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: безшумна пералня - има ли такова нещо?...
« Отговор #25 -: Януари 04, 2008, 17:07:39 pm »
Моята е ФАГОР и понякога е ужасно шумна, друг път - тиха, а даже се пробва да "простира" :lol: Сигурно зависи от количеството дрехи, които слагам. Не съм много доволна и съжалявам, че не взех КАНДИ, която горещо ми препоръчваха, ама аз...