0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте.Предстои ми изследване на хормони.На коя лабаратория да се доверя-на Писанец или на Хронолаб?А също трябва да изследвам микробиология и цитонамазка.
Доктора каза да ги направя в Торакс,но там е доста скъпичко.А доколкото знам Писанец и Хронолаб работят с Касата.


Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2007, 23:03:47 pm »
На мъжат ми хормоните изследвахме във алфа медика.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2007, 23:05:18 pm »
Що се отнася до хормоните лабораторията на ВМИ е добра. Цитонамаската или микробиологията наистина е хубаво да си я пуснеш в Тораск. Послушай доктора, той знае  какво ти говори.
*
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2007, 23:37:41 pm »
Благодаря ви! :thankyousign:


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2007, 12:20:30 pm »
Всичко във ВМИ.
Микоплазма и уреаплазма се прави само в Мед. Алфа и Торакс в Пловдив.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2007, 20:45:03 pm »
По отношение на микробиология-Торакс,а за хормони съм доволна и от Хронолаб и от Боди мед
*
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2007, 10:15:15 am »
От гинеколога ли да си взема направление за ВМИ за хормоните? И къде точно във ВМИ е лабораторията?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2007, 13:02:43 pm »
Не съм много сигурна, че работят с касата, но за мястото ще те опътя. Влизаш от страничния вход, където е бариерата и отдясно имаш пътечка за нещо като градинка, тръгваш по нея и пред теб изниква сграда/ако пък случайно продължиш по официалния път ще се озовеш на гърба на сградата, която ти трябва/ Да се върнем на пътечката, обаче...има два поредни входа сградата пред теб, ти влизаш във втория "Клинична лаборатория". На входа има регистратура, оттам се получават готовите резултати всеки ден след 13 часа, качваш се по стълбите на първия етаж е мястото.
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2007, 14:32:14 pm »
По отношение на направление за хормони преди година как процедирах,ако мога да съм от полза:първо посещение при джипито,която ми даде напр.за ендокринолог,а ендокриноложката ми даде напр.за изсл.на хормони.Но не съм ги правила във ВМИ(не знаех,че и там може),а в Хроно лаб.
(ендокриноложката,която ми даде напр.работи в поликл.в Тракия,не и помня името,но го упоменавам,защото не отказва напр.и е мн.отзивчива,въпреки че не е мн.запозната)
*
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #9 -: Октомври 23, 2007, 14:38:59 pm »
Оххх, не остана време за направление, така че ще е без ...
Но изскочи друг проблем ... Има ли лаоратория която работи до по-късно. Аз преди 17:30 не мога .. :(

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2007, 02:27:37 am »
Във ВМИ работят сутрин от 7,30, резултата може да го вземе всеки. Инъче Писанец работят по-до късничко май, поне във филиала в Кичук Париж ми е правило впечатление.
*
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2007, 23:45:45 pm »
Оххх, не остана време за направление, така че ще е без ...
Но изскочи друг проблем ... Има ли лаоратория която работи до по-късно. Аз преди 17:30 не мога .. :(

Аз ги правих в Медикус Алфа - един път ги пусках в 18.00ч., а иначе резултатите можеш да си ги вземеш когато искаш - те работят денонощно.
*
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #12 -: Октомври 25, 2007, 10:15:20 am »
mery I какви са цените на хормоните в Медикус Алфа?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #13 -: Октомври 25, 2007, 14:13:10 pm »
mery I какви са цените на хормоните в Медикус Алфа?

Таня, на мен ми струваха на хормон 14-15лв.
Обади се по телефона и ги помоли да те изчакат! Аз така постъпих.
Аз работя извън града с раб. време до 17.30ч..Обясних го на лаборантката и на регистратурата и хората ми влезнаха в положение. Даже по това време имаше и задръстване в Пловдив и пак звъннах да потвърдя, че пътувам към лабораторията и отидох след 18.00ч.
Re: На коя лабаратория в Пловдив да се доверя?
« Отговор #14 -: Октомври 30, 2007, 10:16:11 am »
Лабораторията на ВМИ не работи с направления. Но са добри за хормонални изследвания.
За Хронолаб не мога да кажа същото.