0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Серофен
« -: Октомври 25, 2007, 16:57:41 pm »
Здравейте.
След 3 неуспешни инсе-та стимулирани с Клостилбегит, днес доктора ми преписа Серофен.
Проблема ми е че в 4-5 аптеки, които проверих това лекарство го няма, знаете ли защо е спряно и защо не се внася? Колко струва? и къде може да го намеря? С какво серофена е по-добър?
*
Re: Серофен
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2007, 19:31:38 pm »
Преди 4-5 год. съм го намирала за последно и струваше около 30 лв. Доколкото си спомням, допълнителните вещества на серофена са по пречистени. Дано намериш и имаш ефект. Аз не се повлиях от него.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Серофен
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2007, 20:51:00 pm »
Здравейте.
След 3 неуспешни инсе-та стимулирани с Клостилбегит, днес доктора ми преписа Серофен.
Проблема ми е че в 4-5 аптеки, които проверих това лекарство го няма, знаете ли защо е спряно и защо не се внася? Колко струва? и къде може да го намеря? С какво серофена е по-добър?
Стимулирана съм с Клостилбегит и с Серофен!!!!Може да се каже ,че Серофен е по-прочистен Клостилбегит.Лично при мен ,нямаше разлика.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Серофен
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2007, 22:35:10 pm »
И при мен нямаше никаква разлика. Аз започнах клостил бегит, когат спряха вноса на серофен. Това беше 2002. От тогава вече не съм чувала нищо за него. Предполагам, че в италия не струва 30 лева.
Когато спря вноса мойта докторка ми каза, че мога да пробвам и с гръцкия вариант. Все пак е доста по-близо.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.