0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #40 -: Октомври 11, 2007, 16:03:01 pm »
Фани, къде е писала, че е забременяла? :wink:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #41 -: Октомври 11, 2007, 16:19:24 pm »
Фани, къде е писала, че е забременяла? :wink:

  Във:"Забременях от инсеминация къде?".Ето нейния пост:

доволна съм много от Олимед във Варна, една моя приятелка ме изпрати при тях. от 3 години се опитвах да забременея, но уви все неуспешно, а пък какви ли лекарства не пих, сега съм бремена благодарение на тях
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #42 -: Октомври 11, 2007, 17:04:12 pm »
Аха. :wink:
*
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #43 -: Октомври 12, 2007, 00:12:29 am »
   viki-kiki ,първо искам да те поздравя,че си изкарала невероятен късмет да забременееш благодарение на д-р Монастирска в "Олимед".Желая ти от сърце лека бременност! :flower:От постовете ти обаче не научих нищо полезно,по-скоро звучиш като рекламно лице на въпросната докторка.
:good_post:
И аз така мисля,Фани.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #44 -: Октомври 23, 2007, 00:40:40 am »
Здравейте момичета,

на мен ми предстои инсеминация при д-р Сариев следващия месец. Но и аз малко съм притеснена от него, защото не дава много информация или пък първо казва едно , а след това съвсем друго. Тази пролет правих при него цветна снимка и се установи дясна запушена тръба. Два-три дена преди цветната снимка ми каза, че ако случайно се установи, че тръбите са ми запушени , имало начин да се отпушат. Но след цветната снимка каза, че който лекар твърди, че тръби могат да се отпушат, е глупост. Каза ми също, че дясната ми тръба е запушена най-вероятно от халмидия. Направихме си изследване и се оказа, че нито аз нито мъжа ми имаме халмидии. Успях да покажа снимката на д-р Александров и той като я видя каза, че не може да даде категоричен отговор, че ми е запушена дясната тръба. (от дясната страна на снимката не се виждаше нищо, беше изцяло тъмна и според него тръбата може да е направила конвулс от болката).  Тъй като при нас има мъжки фактор, инсето ще го правим с донорска сперма. Д-р Сариев ми каза , че във Майчин дом има банка от скоро. Но аз не знам дали да му вярвам или не. Някой от вас случайно да знае , дали наистина съществува такава банка в Майчин дом-Варна ? и също така има ли някой , който да е правил цветна снимка при д-р Сариев с подобен резултат на моя?
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #45 -: Октомври 23, 2007, 12:45:15 pm »
...и също така има ли някой , който да е правил цветна снимка при д-р Сариев с подобен резултат на моя?

   И моят резултат беше същият-запушена дясна тръба(и ние имаме съмнение за конвулсия).Умната със този доктор!Прочети какво съм писала за него в тази тема на стр.1.
*
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #46 -: Октомври 23, 2007, 15:46:26 pm »
От последните няколко поста съдя, че може да е повреден и апарата на Сариев .... Аз също съм със запушена дясна тръба .... Много ми е странно, честно. Моля ви кажете и вие ли я правихте в окръжна болница?
Благодарим Ви Д-р Александров!
*
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #47 -: Октомври 23, 2007, 18:05:10 pm »
Ми тъй де, като не ви харесват докторите тук - бягайте в Софията.
 :lol: :D :lol:

Те, софиянки идват във Варна, чудя се ЩО, като си имат техни, ама на
искат при нашите. :wink:

Аз съм една от тези, които с мръсна газ тръгнах към Варна.Направо ми падна ченето като чета.
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #48 -: Октомври 23, 2007, 18:54:05 pm »
Здравейте отново момичета,

моята цветна снимка д-р Сариев я направи в Окръжна болница, предварително бях изпила два аулина и почти никаква болка не усетих , но след това ми тече кръв почти 10 дена. Питах го , дали тръба може да се запуши от гъбички или бяло течение , защото преди време от байсейн бях хващала два пъти гъбички, и тогава той отрече, защото беше убеден , че имам хламидия. А пък сега ми каза , че от всичко можела да се запуши. Също така го питах , дали стимулиращите лекарства, които се пият за стимулация имат странични ефекти. И той ми каза, че нямат никакви и въобще да не се притеснявам. А от форума чета , че могат да предизвикат кисти, което си е доста опасно.
А дали някой може нещо да ми каже по въпроса, дали има банка в Майчин дом за замразена донорска сперма или се ползва пресен материал ? Д-р Сариев ми каза, че има отскоро, но въобще може ли да му вярвам...?


*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #49 -: Октомври 23, 2007, 19:10:27 pm »
А дали някой може нещо да ми каже по въпроса, дали има банка в Майчин дом за замразена донорска сперма или се ползва пресен материал ? Д-р Сариев ми каза, че има отскоро, но въобще може ли да му вярвам...?

  Да,има.Познавам момиче,което прави две инсета при д-р Сариев(за съжаление неуспешни)със замразен еякулат(т.к.половинката й е морски и рейсовете са му по 6 месеца).
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #50 -: Октомври 24, 2007, 23:06:00 pm »
...и също така има ли някой , който да е правил цветна снимка при д-р Сариев с подобен резултат на моя?

   И моят резултат беше същият-запушена дясна тръба(и ние имаме съмнение за конвулсия).Умната със този доктор!Прочети какво съм писала за него в тази тема на стр.1.
Аз знам за случай с резултат 2 непроходими тръби (ЦС при Съриев в Окръжна), а след това нова ЦС - резултат две прилично проходими тръби.
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #51 -: Октомври 25, 2007, 11:27:05 am »
При мен ЦС беше добра-нямаше наличие на запушени тръби или нещо обезпокоително. Пу-пу..поне за сега не мога да се оплача от отношението на д-р Сариев.Дано и за напред да е така.Жалко ,че има и такива случаи при които ние сме потърпевши :(  Аз лично много се учудих на това,че д-р Халачева прави инсе с необработен материал. Омръзна ми да играя на лотария когато се налага да ходя при някой д-р  :BangHead: Хубавото е че поне мъжлето е до мен и ме подкрепя... дано само да не си остана с вярата, че скоро и на мен ще ми се случи да видя заветните две чертички.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Успешни инсета в Варна при Александров?
« Отговор #52 -: Октомври 25, 2007, 15:51:10 pm »
Момичета не се ли измести темата?Та аз никъде не срещнах постинг,съответстващ на темата.
Правете разлика все пак какво и за кой лекар обсъждате.