0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Благодаря на мод-овете
« -: Октомври 18, 2007, 16:57:41 pm »
Много благодаря за публикуваните  ясни и конкретни правила за писане и общуване във форума. Мисля, че отдавна имахме нужда от тях!

П.П. Аз да си призная имам стар юзър нейм didi1, обаче като хич не си спомням паролата и незнам как да го изтрия. Молбата ми  е да бъде изтрит. Въпреки, че не е активен , държа да спазвам правилата.
*
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2007, 17:03:01 pm »
Много благодаря за публикуваните  ясни и конкретни правила за писане и общуване във форума. Мисля, че отдавна имахме нужда от тях!

П.П. Аз да си призная имам стар юзър нейм didi1, обаче като хич не си спомням паролата и незнам как да го изтрия. Молбата ми  е да бъде изтрит. Въпреки, че не е активен , държа да спазвам правилата.
Здравей,
този потребител има пускани съобщения и не е възможно да бъде изтрит.

Ще изтрия личната информация от него (емейла) и ще сменя паролата. Така вече този потребител няма да е твой и ти си спазваш правилата отвсякъде :-)

Поздрави
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2007, 17:09:46 pm »
То си ги имаше, ако не бъркам. Сега са същите но отделени в отделна тема и във всеки подфорум.
Не са ли същите като публикуваните в Стерлитет при жената (юли 15, 2004, 06:30:46 )?
Дано има някой и да ги чете :)Айде успех на новите правила :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2007, 17:11:50 pm »
Не са същите.
Ми модераторите и администраторите сме ги прочели.
За останалите е пожелателно - да ги прочетат и да ги спазват.
Може да ги спазват, и без да ги четат.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2007, 17:17:00 pm »
И аз благодаря! :D
Дано да се четат и спазват.
Мога, стига да искам.
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #5 -: Октомври 18, 2007, 17:23:50 pm »
Има промени  :D
Много ми хареса 7-ма точка  :D В тази връзка имаше една иконка, която го илюстрираше, знаете ли къде е?


lb2f
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2007, 17:28:12 pm »
Цитат
17. Забранява се продажбата на лекарства във форума и чрез форума.
Аз бих искала да попитам това забранява ли подаряването?
и
Цитат
16. Забранено е публикуването на лични данни, лична кореспонденция в това число лични съобщения или поща без съгласието и на двете страни, участвали в кореспонденцията.
Само личните бележки тук във форума ли се има предвид или всяка кореспонденция и как се доказва съгласието на другата страна.
Например
1. Ако попитам шеф на застрахователна компания дали медицинските им застраховки покриват спешните действия при извънматочна бременност в чужбина. Той ми отговори, че не се покрива, за да се избегне замаскирането на аборт в чужбина като извънматочна бременност или друга подобна дивотия. Мога ли да сложа тук отговорът му, който е адресиран до мен или не.
2. Ако модератор в качеството си на модератор ми изпрати бележка, с която не съм съгласна, мога ли да я публикувам. Не става въпрос за бележка от beast, а само ако той изрично е казал, че е модератор и като такъв ми казва нещо си. Или ако въпрос е зададен към него в качеството му на модератор и това е подчертано...
И накрая мога ли да сложа тук препратка към страница, на която има лични данни - например страница с ЕГН на лекари дерматолози.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2007, 17:37:50 pm »
Подаряването се разрешава. Търговията с лекарства - не. Тук искам категорично да подчертая, че сдружение Зачатие винаги е държало да се спазват законите.

Линкове към вече публикувани адреси могат да се дават.
Личнин данни за лекари - техни телефони примерно, могат да се публикуват само с тяхно разрешение. Всякакъв вид лична кореспонденция може да се показва в публичното пространство само със съгласие и на двете страни (в конкретния пример ако шефът на застрахователна компания е съгласен). Кореспонденция между потребители, независимо дали те са модератори или не, е лична и не може да се обсъжда публично. Съгласието на отсрещната страна остава на отговорността па потребителя, публикувал мнението - ако се получи оплакване, мнението ще се изтрие.
« Последна редакция: Октомври 18, 2007, 17:39:40 pm от Мели »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #8 -: Октомври 18, 2007, 19:25:08 pm »
Много благодаря за публикуваните  ясни и конкретни правила за писане и общуване във форума. Мисля, че отдавна имахме нужда от тях!

П.П. Аз да си призная имам стар юзър нейм didi1, обаче като хич не си спомням паролата и незнам как да го изтрия. Молбата ми  е да бъде изтрит. Въпреки, че не е активен , държа да спазвам правилата.

и аз така...
признавам си без бой...
юзер нейма е Gery28...
ама изобщо нямам идея за пароли и т.н...
триите го без да се замисляте...:)
*
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #9 -: Октомври 19, 2007, 09:30:57 am »
И аз да се включа тук с похвала за публикуването на правилата във всеки подфорум :) Ама нещо ми се върти в главата - защо не направите самия надпис "правила" да бъде мигащ или с различен цвят или нещо подобно за да се набие в очите на всеки  :) :lol: и да си каже "дай да прочета тука за какво става въпрос, явно е важно щом е светещо/мигащо" :) Това сериозно го предлагам, не знам технически как се изпълнява и дали е възможно :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Благодаря на мод-овете
« Отговор #10 -: Октомври 19, 2007, 10:19:05 am »
Според мен и така всички които имат желание са прочели правилата, но има и такива за които в пимпяно да оцветиш заглавието няма да ги прочетат... Дано всички обърнат внимание и да ги спазваме от тук на там :D