0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #20 -: Октомври 20, 2007, 15:58:39 pm »
един два пари на месеz ..колкото и да е странно вапроса е как влияе това на сперматоzоидите

Ами не влияе добре - особено ако вече има установен проблем. виж тук:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=660&Itemid=13

както и тук:
http://www.doctorbg.com/read.php?cCat=7&id=13474

Освен това ще си позволя да цитирам Мели (дано не ми се разсърди за което :oops:),като специалист в областта:
Цитат
Д-р Мели,имам следния въпрос към теб:

Дългото въздържание преди спермограма / над 15 дни / оказва ли негативно въздействие върху качеството на спермата?

Чела съм статия в която пишеше,че по-дългото въздържание от 3 дни влошава качеството на спермата.Но самата статия не беше написана от лекар и затова ми е интересно да чуя компетентно мнение по въпроса.

Да, определено има значение. След 48 часа сексуално въздържание качествата на еякулата се влошават, особено при мъже, при които по принцип има проблеми.

И по принцип средностатистическата норма е изработена за срок на сексуално въздържание от 3 до 5 дни.



« Последна редакция: Октомври 20, 2007, 16:00:10 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #21 -: Октомври 22, 2007, 01:14:05 am »
Ами това 4е го правят само 1/2 пъти в месеца не зна4и 4е той еякулира само 1/2 пъти в месеца  :lol: така 4е спермата едва ли му е влошена от това,
относно надеждите за забременяване от мъртви сперматозоиди, то ний сме с азооспермия, оба4е, всеки път мъжо свършва вътре и аз всекъ път се надявам дано се е появил 1 сперматозоид, който да направи невъзможното и да ме оплоди, така 4е.... :oops:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #22 -: Октомври 27, 2007, 08:36:46 am »
на нас д-ра беше казал,че при малък брой сперм.се налагало повече въздържание-7до 10 дена преди овулация или инсеминация.и поза свещ след това около 20-30мин.но ако свършва 1-2пъти в месеца не се отразява добре.затова след овул.тр. да свършва повече пъти
« Последна редакция: Октомври 27, 2007, 08:44:38 am от rich »
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2007, 04:09:09 am »
на нас д-ра беше казал,че при малък брой сперм.се налагало повече въздържание-7до 10 дена преди овулация или инсеминация.и поза свещ след това около 20-30мин.но ако свършва 1-2пъти в месеца не се отразява добре.затова след овул.тр. да свършва повече пъти

бах маа му каква е тая поза свещ бе жена? 8O 8O 8OОшашавявам прогресивно май... :oops:
*
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2007, 16:46:17 pm »
здр.Даниски,прости ми ,но се развеселих с твоя отговор :drunk:
Поза свещ не е "секс поза",озна4ава след секс да стоиШ с вдигнати крака,за да улесниШ сперматозоидите да си свьрШат работата.Поздрави :secret:
*
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #25 -: Ноември 28, 2007, 17:05:48 pm »
 Брей,за възглавници под дупето бях чувала,ама чак пък свещ?!Айде ,успех на всички бъдещи мами-гимнастички! :D
*
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2007, 17:14:32 pm »
Брей,за възглавници под дупето бях чувала,ама чак пък свещ?!Айде ,успех на всички бъдещи мами-гимнастички! :D
Успех и на теб :kiss:
*
Re: НЕРЕДОВЕН СЕКС И ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2007, 17:21:12 pm »
Абе за ползата от нередовния не мога да я кажа, ама за ползата от редовния мога  :wink: