0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #20 -: Октомври 24, 2007, 19:27:25 pm »
 :lol: сигурно сте прави, че малко лигаво е предаването - аз още не съм го гледала, но като пишете какво дават... Прилича ми на предаването на Марта Вачкова - това са едни такива повърхностни предавания, дето са колкото да убиеш времето и то не особено приятно. Може би все пак е информативно за мамчетата, които не четат толкова много като нас. Сигурна съм, че всяка бременна и майка тук чете, пита доктора си и се знае доста повече, отколкото ще дадат в такова предаване ;)
Колкото за фолиевата- то доктори има дето не се сещат да я изпишат, какво да се чудим за ТВ водещи.


*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #21 -: Октомври 24, 2007, 23:34:19 pm »
е хубаво де, искате да е като По света и у нас ли? :D
и аз знам повечето неща, но ми е приятно и интересно. полезна информация, поднесена леко. има дечица, бавачка и две позитивни водещи, хумор. мамите и бременните предпочитат такава атмосвера, си мисля :? така и така ни е сериозно ежедневието.
водещият може да знае всичко, но трябва да се държи и пита сякаш не знае. той е на мястото на зрителя, задава неговите въпроси.
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #22 -: Октомври 25, 2007, 08:53:24 am »
Ми аз го гледам горе-долу редовно, защото ми е много симпатична тази водеща Боги (май така беше). Особено пък вчера, с глас се смях с нея, когато накрая каза, че в тях телевизора е целия в домати, защото сина й я хранел като я видел на екрана. Ми малко свежи смешни ми идват добре :wink:
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #23 -: Октомври 25, 2007, 14:15:09 pm »
:lol: сигурно сте прави, че малко лигаво е предаването - аз още не съм го гледала, но като пишете какво дават... Прилича ми на предаването на Марта Вачкова - това са едни такива повърхностни предавания, дето са колкото да убиеш времето и то не особено приятно. Може би все пак е информативно за мамчетата, ....

Така е , момичета, но не бъдете строги - ние сме такива каквито сме, защото животът така ни е поставил. Наистина за другите жени е много полезно, предполагам и интересно. Имам една съседка, която не беше чувала за фолиева, за БХС, фетална... беше необходимо известно усилие докато я убедя, че са необходими. Мнението и беше,че това е за параноички; на въпроса защо не е отишла на поредната консултация отговорът беше, че какво може да ми каце, че съм бременна ли?... впоследствие направи нещо с бъбреците и сега е на антибиотици и сърцето й се свива от притеснения...
Всичко това е следствие не на безотговорност, а на липса на информация, да не говорим, че лекарят й също не си е давал много зор.
*
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #24 -: Октомври 25, 2007, 18:33:43 pm »
Всичко това е следствие не на безотговорност, а на липса на информация, да не говорим, че лекарят й също не си е давал много зор.

Ох, само като си помисля, че то много от докторите не си дават труда да се информират допълнително  :?, какво остава за пациентите  :(

Иначе нормално точно това предаване за нас, "зачатките", нищо ново да не каже  :D - ние сме една по-специална порода  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2007, 19:18:09 pm »
Аз съм съгласна и с Ман, и с Кори, и с Бора!
Ние знаем повече от другите, така ни е поставил живота!

За мен предаването е пъстро цветно и няма такова в българския ефир!
Много леко ми е инфантилно, но аз самата съм такава , така че не ме дразни!
Боги е много свежа и заразителна,Евелина ми допада също!Така че става!

А и информацията се поднася леко с подбрани гости!
По-добре да го има и да образова и жените чули от ТВто да питат и изискват.
Отколкото личните лекари и "незапознатите" гинеколози,
да препоръчват фолиева след третия месец на бременността!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2007, 12:29:01 pm »
Лично аз предпочитам предаването Биберон по СКАТ, в пъти е по-добро.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2007, 14:53:58 pm »
Лично аз предпочитам предаването Биберон по СКАТ, в пъти е по-добро.

Хубу де!
Ма кажи от колко и кога го дават.
 :D
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2007, 15:02:30 pm »
В събота, започва в 13,45ч. Има и две повторения през седмицата, но не знам кога.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2007, 15:12:29 pm »
:D Мariposa, ние нямаме скат! :wink:
И си оставаме с БТИВИТО на културата! :lol:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #30 -: Октомври 29, 2007, 09:13:49 am »
Лично аз предпочитам предаването Биберон по СКАТ, в пъти е по-добро.

Да ако проблемът са лиготиите в Биберон няма лиготии. Водещата разговаря със специалисти (лекари, психолози). Освен това и тя е запозната, защото има дъщеричка на около 6 години и следи промяната на "модните тенденции". Например какви обувки трябва да носят децата, какво да ядат и какво не... Памперси, басейни, гърнета и какво ли още не. Има за бременни - гимнастики, дишане... Започна горе долу когато се роди Марио и го следих редовно в началото, но сега си давам сметка, че последните две години не съм го гледала и не зная какво е станало.
А часът на мама го гледах само веднъж и не ми се стори чак толкова лигаво. По принцип мразя лиготиите, но това по-скоро го слушах, отколкото да гледам и може и за това да не ми се е сторило загуба на време.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2007, 13:47:25 pm »
Аз също съм гледала Биберон по Скат(но в момента нямаме Скат). Съгласна съм, че Биберон е по-готино от двете предавания. Съществува доста отдавна, защото когато Вальо се роди(преди 5г.и 8м.) това предаване го имаше пък  Скат и доколкото зная не е преставало да съществува. И наистина водещата е много приятна и темите са интересни. "Часът на мама" го гледам от време на време и съм съгласна че водещите малко прекаляват с лигавенето, но също има интересни теми.
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: "Часът на мама"-по BTV
« Отговор #32 -: Октомври 29, 2007, 18:47:06 pm »
И аз съм на мнение, 4е предаването не е никак лоШо :lol:
наистина по_ ве4ето неЩа ги знаем и то благодарение на "За4атие".
Но всеки има право на избор :wink: , на който му харесва да си го гледка , на който не да не го гледка :wink:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ