0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Билката Турта
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2007, 00:20:36 am »
Аз размислих, уважаеми потребителки ... 8)

И взех окончателно решение, защото си спомних една малка поговорка: "Бягай оттам, където не си желан."

Кой знае защо, но си спомних и още една: "Пътят към ада е застлан с добри намерения."

Пък и: "Няма ненаказано добро.", Ледена_Луна ...нали така?!  8)

Затова просто никога повече няма да дам тук какъвто и да било полезен съвет.

Zlatulka, не правя реклама на никого, но някои биха могли да се възползват от невероятните познания на въпросния билков лечител и ... да се сдобият с дългомечтаното си щастие - в това число включително и ти.

Но ... успокой се!!! "Бог дава, но в кошара не вкарва."

Затова забрави за моята особа и ..дишай свободно с широки гърди, защото няма по-прекрасно нещо от живота, пък под каквато и форма да е той ...  :)

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Билката Турта
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2007, 10:48:48 am »
Аз размислих, уважаеми потребителки ... 8)

Zlatulka, не правя реклама на никого, но някои биха могли да се възползват от невероятните познания на въпросния билков лечител и ... да се сдобият с дългомечтаното си щастие - в това число включително и ти.

Но ... успокой се!!! "Бог дава, но в кошара не вкарва."

Затова забрави за моята особа и ..дишай свободно с широки гърди, защото няма по-прекрасно нещо от живота, пък под каквато и форма да е той ...  :)


Скъпа Сияйна, не съм искала да те обидя ни най-малко, а просто да ти обърна внимание, че начина по който се опитваш да помогнеш би могъл да се сбърка с реклама. Помисли само. Щом сме тук значи всички ползваме интернет, нали? Ами спомени името на Еньо Миланов и всеки, който е решил да го намери, ще успее. Освен това два пъти постингите ти с телефона му са веднага след тези на Касиел, което също прави впечатление. Нека ти кажа още нещо- малко е глупаво да твърдиш, че би ми помогнал въпросния лечител без да знаеш какво ми има на мен и дали изобщо нещо ми има, нали? И само за протокола ще спомена, че съм ходила при него преди повече от 10 години и тогава той също се ползваше с добро име. Така че нямам нищо против човека. Предлагам да не разводняваме повече темата и ако мислиш, че е останоло нещо недоизяснено, да го изясним с лични бележки. Още веднъж се извинявам ако съм те обидила, но помисли как си поставила нещата..

Re: Билката Турта
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2007, 12:25:01 pm »
Може и да е глупаво твърдението ми, което не е твърдение, разбира се, а само предположение ....

...Защото никой не може да твърди нищо със абсолютна сигурност и абсолютно каквото и да било, тъй като всичко в този свят е едно непрекаснато и прекалено променливо движение ... просто една вероятна константа ...

Така е и с повечето тълкувания ... Просто е случайност, че поста ми е след този на Касиел?!

Нито я знам, нито я познавам тази жена ... :(

А за Еньо Миланов си права - пиша името и то излиза в толкова много сайтове ... просто не се сетих, за което още веднъж моля за извинение ... :oops:

Лек и приятен ден, Zlatulka! :D
*
Re: Билката Турта
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2007, 22:44:21 pm »
Syaina  тръби отпушва ли, ако не не го споменавай повече тука.

Да Ледена_Луна, защо бих го препоръчала иначе?! - само дето не съобразих, че не бива да му давам тук телефона, но видях, че и други хора правят усилия да помогнат по подобни начини, не става въпрос за Касиел, тази жена не ме интересува повече поради простата причина, че не бих желала да си навличам гнева на модераторката или пък админа на този форум, нито пък този на потребителите тук!

Много жени си родиха дечица чрез неговият начин на билколечение ... само тази година бях свидетелка на повече от 10-на такива случаи. Това стана в разстоянието на около 8 месеца време - от март до края на октомври. Не е малко постижение все пак, нали?!

Постижение за отчаяните жени говоря, не за Е. Миланов ... още повече, че някои от тях бяха болни от начален стадий на рак ... :?



Извинявай Syaina, но тези жени щом са били вече излекувани, защо са продължавали да се влачат при него? На консултации ли? :wink:Или на забавачка за вече родените бебета?
Всичко както си го написала, беше така хубаво и убедително, че аха и аз да отида при него, но този ти цитиран от мене пост ме разколеба. Явно си близка на този и това си личи много отдалече.Щеше много момичета като мене да подведеш, и няма лошо че пишеш повече, защото така истината започна да прозира.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Билката Турта
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2007, 22:54:08 pm »
Да взема и аз ли при този Еньо да отидаааа????
Може пък да ми помогне?! :wink:
Re: Билката Турта
« Отговор #25 -: Ноември 03, 2007, 14:20:50 pm »
Syaina, имаш предупрежнение - нарушаваш т. 11 от правилата на форума.

Pukanka, налага ти се тридневен бан, защото нарушаваш т. 12 от правилата на форума.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Билката Турта
« Отговор #26 -: Ноември 04, 2007, 15:33:02 pm »
По въпроса с туртата - действително внимавайте, има няколко вида и не всички стават за пиене в цикли, в които се цели забременяване.
А предложението на Касиел за топчето с мед - мухаааа, отивам да си пъхам 8O
Re: Билката Турта
« Отговор #27 -: Ноември 04, 2007, 15:57:07 pm »

Цитат
Извинявай Syaina, но тези жени щом са били вече излекувани, защо са продължавали да се влачат при него? На консултации ли? :wink:Или на забавачка за вече родените бебета?
Всичко както си го написала, беше така хубаво и убедително, че аха и аз да отида при него, но този ти цитиран от мене пост ме разколеба. Явно си близка на този и това си личи много отдалече.Щеше много момичета като мене да подведеш, и няма лошо че пишеш повече, защото така истината започна да прозира.

Явно нещо не сте ме разбарала правилно ... ще Ви помоля още веднъж да прочетете много внимателно поста ми!!! :?

Казах, че видях с очите си как тези жени забременяха и си родиха дечица след лечението при Еньо Миланов, а не че са дежурни с присъствието си при него.

А какъв всъщност трябва да ми бъде, за да казвам истината за възможностите му?! :(

Ами, че то много жени в нета, пък и не само жени, пишат за неговите успехи в билковото лечние, само напишете името му в гугала и сама ще се убедите.  8)

И те ли са му някакви си там?! Какви ... не знам?! :(
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Билката Турта
« Отговор #28 -: Ноември 04, 2007, 16:45:14 pm »
Темата е за билката турта. Ако желаете истинска такава тема, направете нова. Личните взаимоотношения изяснявайте на бележки.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу