0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, чета откакто съм тука че ходите тук там по лечители и пръскате луди пари за рецепти де от компетентни де от неуки лечителки.Като идете и кажете "не мога да имам дете", не осъзнавате ли че въпреки общата цел всяка от вас е с различен проблем който трябва да се лекува индивидуално.Смея да твърдя че разбирам доста от билки и се чудя как може да се дава една и съща рецепта или комбинация от билки на всички. Дори и билките в повечето случаи помагат на едно , но вредят на друго и с тях трябва да се внимава много.Малко са момичетата на които билки биха помогнали,казвам ви го откровено.Процента е почти като при инвитрото-под 50%. Но сега по темата. От 7 години пиша енциклопедия за билките която е готова за издаване. Нямам против да ви давам рецептите от нея.Събирани са от цяла България като ефикасни,тоест вече изпитани а не просто рецепти и са за всякакви болести. Вместо да биете път и да давате луди пари мога да ви ги давам и сами да си правите и пиете смеските. Естествено и за болести на близки може да питате. Да раздвижим темата. Но повтарям-не давам гаранции и както ви казах наблюдението ми е че както с лекарствата и билките не действат на 100 %.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2007, 22:07:37 pm »
Откакто съм се заиследвала, болести много си открих, но дай нещичко за отслабване или поне засилване на метаболизма, моля те! Вече много ми пречи теглото. С двустранна луксация и разширени вени съм и вече ми пречи това тегло. Благодаря ти предварително! Поздравления за идеята за темичката.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2007, 22:12:16 pm »

Касиел,това е хубава темичка,но не е ли за подфорума лек от природата?

А ако дадеш рецепта за подтискане на апетита ще се възползвам :oops:
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 22:29:27 pm от elliq »
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2007, 22:23:17 pm »
Поздравление за темата. :D
Бих искала да напишеш рецепта от билки против високо кръно. Мъжът ми е с наследствена хипертония, правихме какви ли не изследвания, но освен наследствения фактор друга причина не се откри. Искат да му изписват хапчета, но като прочетох в една от темите за вредите, които нанасят върху оплодителната способност и потентността се отказахме от хапчета за сега. Предварително благодаря.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2007, 22:28:37 pm »
Темата е хубава,но наистина е по-скоро за подфорума "Лек от природата" :wink:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2007, 22:31:38 pm »
Естествено.Нещо стана с компа ми .Бях натиснала лек от природата ама кво правя тука и аз се чудя сега. Ще помоля админите да вземат мерки и да я преместят щото аз не мога. :oops:Сори.На всичко отгоре точно в тоя форум никога не съм влизала. :lol:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #6 -: Октомври 05, 2007, 23:41:58 pm »
Поздравление за темата. :D
Бих искала да напишеш рецепта от билки против високо кръно. Мъжът ми е с наследствена хипертония, правихме какви ли не изследвания, но освен наследствения фактор друга причина не се откри. Искат да му изписват хапчета, но като прочетох в една от темите за вредите, които нанасят върху оплодителната способност и потентността се отказахме от хапчета за сега. Предварително благодаря.
Има едни таблетки с чесън. :lol:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2007, 00:42:03 am »
А за гнойна ангина?
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2007, 12:59:13 pm »
Ако може нещо и на мен за много ниско кръвно с приближени граници...
Предварително  :thankyousign:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2007, 16:39:49 pm »
Ох, за високо кръвно има толкова много давани рецепти навсякъде че едва ли ще съм полезна.Билките които се използват за това са даже елементарни,но и аз ще пусна нещо пък дано ги пие.Лично аз предпочитам мързеливите начини с хапове ако се налага.

 За отслабване българска ефикасна рецепта не е открита до момента. Чудесна и много ефикасна е комбинацията от билки в японския чай ИНХУА. Пишете за него из нета и сами ще откриете добрите отзиви по форуми. Продава се в Пикадили със сигурност.

За ниско кръвно има една много хубава билка, но първо е забранена и второ доста вредна ако ще бременеем. Това е ефедрата. Затова ще ти дам няколко други рецепти.
 1.
200 г копривено брашно се разбърква с 1 кг мед. Приема се по 1 с.л. 3 пъти дневно след хранене.
 2.
2 с.л. кръвен здравец се варят в 400 мл вода. Изства и се прецежда. Пие се по 100 мл 3 пъти дневно 1 час преди храна. 40 дена сутрин а гладно се пие по 100 мл чисто вино, смесено с 1 с.л. мед.

Ето пък една добра рецепта както за високо така и за ниско кръвно:
1 прясно яйце се сварява твърдо. Залива се с чаша оцет да го покрие. Престоява 24 часа, обелва се и се изяжда цялото ня гладно 20-30 мин преди ядене. Продължава 20 дена. Високото кръвно налягане се снижава, а ниското се повишава.


За високото кръвно и аз препоръчвам чесновите хапчета. Имаше ги добър вариант на някаква немска фирма.Мумиото също е много добър избор.


За ангина се взема през 2 часа по чаена лъжичка захаросан мед като се задържа максимално в устата.Пиенето и на 10 витамин С за цял ден /но не наведнъж/ заедно с това обикновенно оправя нещата.

Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2007, 16:44:59 pm »
Забравих рецептите за високо кръвно. Ще компенсирам забравянето с цели 10.

Първа рецепта

Взема се 1 супена лъжица изсушен бял имел и се залива с 1 чаша студена вода. Престоява 1 нощ и на сутринта се изпива на гладно.

Втора рецепта

Сутрин, обед и вечер болният трябва да взема по 1 супена лъжица от следната смес: 500 г чист пчелен мед, 100 бр. ядки от орехи, 20 бр. Зелени листа от индрише, 20 бр. Зелени листа от обикновен здравец, 20 ядк иот бадеми ( счукани), 4 месести лимона, смлени заедно с корите. Към сместа се добавят 12 г валерианова тинктура, 12 г глогова тинктура и 1 супена лъжица канела на прах. След 10 мин се сипва и запарка от: агримония, акация, босилек, лавандула, мента, риган, хмел и жълта комунига ( по 50 г от всяка билка).

Трета рецепта

2 шепи плодчета от червен глог се кипват в 500 г 10 мин като преди това се добавят и 3 лозови листа. След като изстине отварата, към нея се добавя сока на 1 лимон. Пие се по 50 г на гладно 3 пъти на ден.
 
четвърта рецепта

Всеки ден се пие по 2 г мумио, разтворено във вода. Пие се 10 дена с мед. Прекъсва се 5 дена и процедурата се повтаря отново. Ефектът се получава след около 1 месец. Хипертонията изчезва.

Пета рецепта

Когато усетите притеснение слагате под езика си таблетка от 20 г пчелно млечице 4 пъти дневно. Това лекува стенокардия.

Шеста рецепта

Всяка вечер се вземат 10 зърна нахут и се накисват в чаена чаша с вода. Сутринта водата се изпива на гладно. Така се прави 2 месеца и сами ще се убедите, че кръвното се нормализира. За да има успех трябва да се избягват мазнините и свинското месо.

Седма рецепта

  а) да се приема в голямо количество коприва. През зимата да се използва изсушена коприва като супа.
  б) вземат се и се смесват 20 г дилянка, 20 г латинка. След това се варят в 500 мл вода. Отварата се прецежда и се изпива на 2 пъти сутринта.

Осма рецепта

В 1 чаена чаша с кисело мляко с е поставя 1 чаена лъжица бакпулвер. Разбъркват се добре и всеки ден се изпива по 1 чаша. Лечението трае 25 дни.

Девета рецепта

Вземат се равни количества от бял равнец, градински чай, върбинка, листа и цвят от бяла бреза, стръкове от камшик и зайча сянка. След размесването им, се вземат 3 супени лъжици и се варят в 500  мл вода 10 мин. След като  изстине отврата, се прецежда и се добавят 3 супени лъжици мед. Пие се по 1 кафена чаша 3 пъти дневно 20 мин преди хранене.

десета рецепта

2 с.л. листа от къпина врат 5 мин в 500 мл вода. След охлаждане отварата се прецежда и се пие през целия ден.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #11 -: Октомври 07, 2007, 10:38:09 am »
1.
200 г копривено брашно се разбърква с 1 кг мед. Приема се по 1 с.л. 3 пъти дневно след хранене.


Това най ми допадна. Хич не си падам по варенето...предпичетам по-лесния вариант с пиенето на хапчета...това ми се струва, че е най-удачно и има мед.
Благодаря ти!  :youwoman:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #12 -: Октомври 07, 2007, 10:41:58 am »
Благодаря.
Най ми допадна осма рецепта, тъй като е най-лесна за изпълнение. Ще пробваме нея и ако не стане ще преминем към някой от другите варианти.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #13 -: Октомври 07, 2007, 11:27:52 am »
Дай нещо за хидросалпингс, едностранен.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #14 -: Октомври 07, 2007, 11:59:39 am »
А нещо за кокоши трън?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #15 -: Октомври 07, 2007, 12:05:20 pm »
rouzi-anna, кокоши трън с пенкилер не минава. Имах като дете 1 на петата, 10-тина години ме мъчи, с какво ли не го церихме: с нагорещяване на игли, с домати вързани и т.н., най-на косур една комшийка ми даде една тубичка с някакво лекарство като секундно лепило беше, с 1 капка го унищожи. След седмица вече беше изчезнал, а дори се бяха размножили, но като изчезна големия и малките се стопиха. Така че моя съвет е да потърсиш нещо от аптеките. :wink:
« Последна редакция: Октомври 07, 2007, 12:07:51 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2007, 13:56:10 pm »
  Касиел,малко ме уплаши  с това ,че билките помагали на едно ,а вредяли на друго.Винаги съм си мислела ,че са безвредни... :( Притеснението ми идва оттам ,че т.като моят мъж не си харесва особено отварите от бабини зъби и маг.бодил,отначало само ги опитвах,а впоследствие започнах да ги пия вместо него.Чак ми хареса.Според теб,това не е ли добре?!
  :)
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2007, 14:45:16 pm »
На нас ни трябва нещо за разширени вени на тестисите на мъжо, каквото и да е разли4но от операция, 4ували ли сте за нещо алтернативно от рода на хомеопати4но, билково, игли забити по цялото му тяло, ходене при 4ародейка или масаж  :lol: :cheerleader: :bellydance: :cul2: :biglove:
Темата е супер
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2007, 15:02:00 pm »
На нас ни трябва нещо за разширени вени на тестисите на мъжо, каквото и да е разли4но от операция, 4ували ли сте за нещо алтернативно от рода на хомеопати4но, билково, игли забити по цялото му тяло, ходене при 4ародейка или масаж  :lol: :cheerleader: :bellydance: :cul2: :biglove:
Темата е супер

НЕ, както и за моя хидросалпингс. Просто се пошегувах. :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2007, 15:15:18 pm »
Миори, за съжаление и операцията дава само 60% вероятност за значително подобрение и естествено зачеване. Поне така ни каза на нас Кацаров преди нея. Все се надявам да сме в 60% успяващи и да не е била напразна операцията.