0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравей те,на жена ми и закъснява вече 5 дни след донорска вътрешно маточна инсеминация,но правихме 2 теста но те са отрицателни,обадихме се на лекарката но тя не отговаря,моля каже те на какво се дължи закъсннението,лекарства та които е била са утрогестан,пролутон,фолиева киселина и асперин протект,можели да се дължи на тези лекарства.
« Последна редакция: Декември 27, 2007, 11:34:48 am от dakatabg »


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Направете кръвен тест в лаборатория :lol: Уринните тестове не винаги отчитат.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Здравей dakatabg, на мен и след трите инсеминации ми закъсня цикълът - средно с по 5 дни, при това след отрицателни тестове. Утрогестанът забавя цикъла дори и да няма бременност. Това е първата възможност. Втора възможност - бременност. Дано!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Утрогестанът забавя цикъла дори и да няма бременност.


Това не винаги е така.
Здравей те,благодаряви за отговорите,но при първата исеминация на жена ми цикъла и си беше редовен а вземахе пак утрогестан.Даже и дойде 2 дни порано,от дата на цикълаи.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Аз познавам момиче,което след първа инсеминация й дойде навреме, след втора и закъсня 6 или 7 дни. Най-добре направете кръвен тест. Ако е отрицателен ще се знае ,че закъснението е от лекарствата. Пък дай Боже и от сърце ви го желая да сте късметлии с инсеминацията. :bfp:
*
Добре, вероятно е така, няма да споря. Дано е бременност тогава.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
От Дуфастона ми подрани менструацията след инсе, а с утрогестана след ЕТ си ми идва винаги на време, наистина не е гаранция че щом взимаш прогестеронов препарат - ще ти закъснее. :?

dakatabg, дано закъснението е в следствие на бременност! :crossfingers:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
вагинално приеманият утрогестан може да забави мензиса.

 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Какво стана Даката.Правихте ли кръвен.Всички тука чакаме новини за жена ти. :)
А може ли да попитам защо жена ти взима и утрогестан, и пролутон, не става ли много прогестерон така? Иначе стискам палци за положителен тест! Хайде дано се похвалиш за новата година!  :balk_64:
Не сме правили кръвен тест,защото на жена ми и дойде.
« Последна редакция: Декември 29, 2007, 12:29:22 pm от dakatabg »


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
съжалявам :(!успех следващия път :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Не сме правили кръвен тест,защото на жена ми и дойде.

Следващия път ще стане. :crossfingers: :balk_21:
Много съжалявам ,не губете кураж. :bighug:
*
Съжалявам! Бъдете упорити и вярвайте, че съдбата ще ви дари с едно мъничко човече!  :goodluck: