0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хормонални изследвания
« Отговор #20 -: Октомври 14, 2005, 10:43:48 am »
Като чета какво пишете за ФСХ, косата ми настръхна.   8O  Та бих искала и аз да попитам за вашето мнение.
Значи този цикъл изследвах ФСХ на 4-ти ден и стойността му е 9.38 при горна граница 12.5. По телефона доктора ми каза "погледнах ти изследванията, добри са, няма нищо тревожно". А после като ги видях и като прочетох какво пишете тук се притесних. ужасно.  :?
Моля ви за мнение по моя въпрос.
*
Хормонални изследвания
« Отговор #21 -: Октомври 14, 2005, 10:51:02 am »
Идеална си за 4-ти ден, без настръхвания :)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Хормонални изследвания
« Отговор #22 -: Октомври 14, 2005, 10:53:58 am »
Споко, бе. Идеални са ти. Особено като се има предвид възрастта ти.
Хормонални изследвания
« Отговор #23 -: Октомври 14, 2005, 11:12:32 am »
Много ви благодаря момичета! Наистина ме успокоихте. :D
*
Съотношение LF:FSH 1:4
« Отговор #24 -: Ноември 18, 2005, 09:50:04 am »
Здравей Ана, много бих искала да те питам как са нещата при теб, беше ли на лекар и какво ти каза той за хормоните ти. При мен нещата стоят по същия начин, съотношението на LH:FSH e 1:4. Много ли е страшно това, и означава ли, че забременяването ще бъде много трудно и не може да се направи нищо, освен да се чака да стане по естествен път. Ако някой знае отговор на тези въпроси ще се радвам да чуя мнението му. Благодаря предварително.
*

    annaaa

Хормонални изследвания
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2005, 19:07:28 pm »
Здравей, Лена! Ами какво да ти кажа ходих на лекар но нямаше и голяма полза ми се струва. Първо ми каза, че ще ми изпише прегнил, а след това, че първо трябва да ми направи фоликулометрия. Дори ми каза, че се съмнява в лабораторията, дали са верни. Мисля да потърся и друго мнение.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Хормонални изследвания
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2005, 23:14:31 pm »
Lena, само по това съотношение не могат да се правят генерални изводи може ли или не може да стане забраменяване по естествен път. Трябва да се повторят изследванията, да се пуснат и други, да се проследи овулацията и т.н.

annaaa, не пречи да се повторят изследванията, а да се направи фоликулометрия е направо задължително.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу