0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ами аз незнам дали съм нова  :oops: ама факта е че съм бременна  :wink: от сладоледче! Чудото и на мен се случи, когато най-малко о4аквах  :lol:
*
Браво, супер!
Лека и безпроблемна бременност!
*
Здравейте, момичета! Очаквам син след трансфер на три "сладоледчета".

Не губете надежда!  :bighug:

Привет и от нас!

И аз съм като blue sky, но очакваме момиченце.

Знам колко е трудно на всички, но не губете надежда. Всички трябва да вярваме в добрия изход!
*
Хей nelkata браво, незнаех за теб миличка   :bighug:
Къде прави замразеният трансфер?

Ние все още незнаем пола, но няма значение какъв ще е  :lol:
Ех, че ме зарадвахте момичета! Страхотни новини!
Пожелавам Ви леко бременеене и здрави бебчета.



*
Бубарански, благодаря за темата! Никога не съм очаквала, че ще пиша тук. Ако се разфилософствам, ще кажа, че животът е хубав, защото никога не знаем какво ни очаква.

Много късмет на всички тук!

Трансфера го прави д-р Владимиров.
Хей мами, раздвижете се!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Мише, признай си всичко!  :D

Ей момичета, чакам вече радостни вести.

*
бубарански, скоро ще има такива от мен.  :wink:

*
Аз чакам да събера 3-4 замразени ембриона и после ще правим трансфер.При Д-р Стаменов съм.Засега имам само 1 замразен ембрион.
*
След първото неуспешно икси ми останаха 4 ембриона. При размразяването оцеляха три. Захвана се едничко и на 22 юли се роди нашият син.  :babyflips:

Все повече момичета забременяват със "сладоледчета", което ме прави много щастлива. Методът е ненатоварващ за организма и при мен странно как, но имаше повече успех отколкото с пресните ембриони.  :dontknow:


Анджи бейби, успех на теб и на всички, които се борят за рожба!  :bighug:

Здравейте момичета. Отдавна не съм влизала във форума. Честито на новите мами! Браво момичета, да са Ви живи и здрави бебчетата и много много да Ви радват!

Аз направих опит за ново "активно" присъствие в темата, но не мога да се похваля с добри новини. Правихме подготовка за трансфер на замразени ембриончета, но за съжаление нито едно от четирите не успя да се възстанови след размразяването и така не се стигна до трансфер. Тъжно ни беше, но продължаваме напред. Скоро мисля да се пробваме с ИКСИ на естествен цикъл. Ще съм благодарна за малко повече инфо по темата.

*
бубарански, има цяла тема за ин витро и икси на естествен цикъл в Репродуктивния подфорум. Желая ти успех!  :goodluck:

Благодаря ти blue_sky :lol: