0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
моят първи misset abort
« -: Септември 29, 2007, 10:35:36 am »
аз съм на 38г. и доста преживях,докато забременея.много бях щастлива,въпреки че съм сама.до снощи.след два дни трябва да постъпя за аборт.толкова ме боли сърцето.не зная какво да си приготвя за болницата,какво да нося,моля кажете ми!
*
Re: моят първи misset abort
« Отговор #1 -: Септември 29, 2007, 10:43:46 am »
Като постъпиш пишат ти лист, правят абразиото могат да те остават за една вечер там или да те пуснат още същия ден.
Какво трябва да си вземеш-ношница,бельо, кърпа, чехли, чаша, тоалетни пренадлежности.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: моят първи misset abort
« Отговор #2 -: Септември 29, 2007, 10:46:02 am »
много съжалявам за случилото се. :(Бъди силна и вярвай,че пак ще бъдеш бременна и този път ще е успешно.
 За аборта- къде ще го правят и ще лежиш ли в болница или ще отидеш сутринта и ще си тръгнеш?Ако е вторият варянт,се сещам само за нощница(но в болниците обикновено имат) и дамски превръзки.Ако е първият-тоалетни принадлежности,прибори за хранене.Трябва да си добре обезкосмена.
 Дано всичко мине без усложнения и да се възстановиш бързо.
 Не се оставяй мъката да те завладее,а започни да гледаш на пред,така ще си по-близо до сбъдване на мечтата!
<br />
*
Re: моят първи misset abort
« Отговор #3 -: Септември 29, 2007, 23:00:37 pm »
Много съжалявам за случилото се!  :bighug: Вярвай, че скоро пак ще бъдеш бременна и тогава всичко ще бъде както трябва!  :goodluck:

*

    motoneti

  • *
  • 47
  • Красавеца на мама!
Re: моят първи misset abort
« Отговор #4 -: Септември 30, 2007, 13:06:37 pm »
Много съжлявам за теб.Всичко ще мине както трябва и скоро пак ще забременееш ,щом един път си успяла ще можеш пак!Желая ти от сърце много скоро да имаш пухкаво бебче за гушкане!И пиши как си.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: моят първи misset abort
« Отговор #5 -: Септември 30, 2007, 16:44:28 pm »
Ама само какво заглавие си сложила, сякаш ще има и следващ  :( Няма!
Тука доста момичета са имали аборт, аз също, затова ще си позволя да те укуража - ще стане, това не е краят.
За болницата - носи си нощница или пижама, по удобно е нощница и дамски превръзки. Друго не ти трябва. Няма да ти дадат да пиеш след това, нито да ядеш, така че не се запасявай. Ако се наложи да останеш повече някой близък ще ти донесе нужното. Аз отидох сутринта и на обяд в 13.00 си тръгнах. Добре е да имаш придружител, защото от упойката може да ти прималее. Не се храни късно вечерта преди процедурата и докато не премине. Не е страшно, нито е болезнено, поне при мен беше така.
Стискам палци за успех!
*
Re: моят първи misset abort
« Отговор #6 -: Септември 30, 2007, 19:04:00 pm »
Ужасно съжалявам zа случилото ти се  :(. Не се отчайвай. Ще бъдеШ майка, та макар и по_късно. След лоШото винаги идва добро.
А иначе на въпроса _ момичетата са отговорили вече.