0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    noname

Имам ли шанс?
« -: Септември 25, 2007, 13:27:56 pm »
Здравейте, момичета. Вчера мина първата ми инсеминация. Много ми е притеснено, тъй като извършихме процедурата 48 часа след прегнила.Фоликулът се беше пукнал, но кога...Дали не е било късно? Чела съм, че е нормално да се извърши манипулацията до 40 часа.
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #1 -: Септември 25, 2007, 13:33:37 pm »
Не се знае точно кога се е спукал, но след като са те следили по принцип, за да ти поставят прегнила - това се чака всъщност именно да се спука фуликула, за да излезе яйцеклетката и тогава да се направи инсеминацията. А тя може да бъде оплодена в рамките на 12 часа след спукването до колкото знам. За да направиш добра услуга на себе си по-добре се успокой и не се притеснявай излишно, защото в такъв момент знаеш, че е важно да си спокойна, а не притеснена. На мен всичко ми се струва наред. Успех!  :)


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #2 -: Септември 25, 2007, 15:23:40 pm »
Благодаря ти,Марина! :wink: Опитвам се да не го мисля, но нещо не ми се получава. :(
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #3 -: Септември 25, 2007, 21:50:48 pm »
Хей я горе главата !!!
Аз съм правила две инсеминации след 14 часа след като съм си била последната инжекция и двете са неуспешни !?!?!
Мисля че имаш страхотни шансове да забременееш от инсеминацията така че спокойно ,не се притеснявай с тованяма да си помогнеш само ще се навредиш.... :P
*
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #4 -: Септември 25, 2007, 22:44:51 pm »
Всичко ще е наред :balk_103:
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #5 -: Септември 25, 2007, 23:16:09 pm »
noname, с риск да стана досадна, щото и друг път съм го писала, моето успешно инсе беше на спукан фоликул, на 44 час. Разбира се, че имаш шанс!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #6 -: Септември 26, 2007, 00:03:02 am »
И аз мисля че са улучили точното време за инсеминация! :P
Ще разкажеш след 2 седмици какъв резултатът,нали?
Стискам ти палци!!
*
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #7 -: Септември 26, 2007, 08:40:59 am »
Разбира се, че имаш шанс  :D
Пък ние ще стискаме палци  :D
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #8 -: Септември 26, 2007, 09:54:47 am »
Късмет,повече вяра и позитивно мислене :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #9 -: Септември 26, 2007, 09:56:42 am »
Много ви благодаря, момичета! :)
*
Re: Имам ли шанс?
« Отговор #10 -: Септември 26, 2007, 10:16:38 am »
Нал сме за това -да се подкрепяме взаимно :)