0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Препоръчайте ми добър генеколог
« -: Ноември 06, 2007, 11:55:34 am »
Здравейте момичета.Аз съм от Сливен и незнам кои е наи добрия генеколог.Ако има някои които може да ми помогне,моля ви да пише,защото съм като в задънена улица.Кажете при кои лекар да отда и на кого да се доверя.Благодаря предварително. :balk_64:
*
Re: Препоръчайте ми добър генеколог
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2007, 22:41:16 pm »
Здравейте момичета.Аз съм от Сливен и незнам кои е наи добрия генеколог.Ако има някои които може да ми помогне,моля ви да пише,защото съм като в задънена улица.Кажете при кои лекар да отда и на кого да се доверя.Благодаря предварително. :balk_64:
ИМАМ СЪщИЯ ПРОБЛЕМ.СЛЕД КАТО ХОДИХ ПРИ ПОчТИ ВСИчКИ ЛЕКАРИ В ГРАДА В КОЙТО ЖИВЕЯ И НЕ ОСТАНАХ ОСОБЕНО ДОВОЛНА СЕГА ВЕчЕ НЕ ЗНАМ НАКЪДЕ!ВСЕКИ ГЛЕДА ДА ТЕ МОТАЕ БЕЗ ДА НАПРАВИ КОЙ ЗНАЕ КАКВО.НАИСТИНА ДАЙТЕ СЪВЕТ ЗА НЯКОЙ СВЕСТЕН ЛЕКАР НА КОЙТО ДА МОЖЕш ДА СЕ ДОВЕРИш И КОЙТО НАИСТИНА щЕ СВЪРшИ РАБОТА.
Re: Препоръчайте ми добър генеколог
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2007, 07:36:26 am »
nllyn - пиши с малки букви. Писането с главни букви в нета означава "крещене"

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Желязкова

  • **
  • 82
  • Животът е предизвикателство - приеми го!
Препоръчайте ми добър генеколог
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2007, 11:12:41 am »
Здравейте. Моля Ви за препоръка за свестен гинеколог, защото в момента съм УЖАСЕНА от отношението на гинеколошката АНТОАНЕТА АТАНАСОВА!!! Попаднах на тази лекарка искайки просто да си направя профилактичен преглед в Студентска поликлиника, след като си взех направление от личния лекар.... Но отношението но тази госпожа на първичния преглед беше отвратително; не само некомпетентно, а и нечовешко.... Добре че вече бях ходила на гинеколог, защото ако ми беше за първи път щях да съм психически разстроена за дълъг период от време.... ;)
Сега когато искам да ида на вторичен преглед (не защото изгарям от желание да се срещна с д-р Атансова, а защото имам необходимост)тя просто отказва да ме приеме с някякви неразбираеми за мен обяснения със здравната каса и с някакви отпускания на пари!!!!