0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: цени на имУнологични и генетични
« Отговор #20 -: Октомври 30, 2007, 14:16:18 pm »
Здравейте,искам да Ви попитам дали знаете къде във Варна се правят имунологични и генетични изследвания?Ако може да ми дадете някакви координати много ще съм Ви благодарна.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: цени на имУнологични и генетични
« Отговор #21 -: Ноември 21, 2007, 15:26:02 pm »
Кои са причините за да се прибегне към изследване на тези генетични и имунологични изследвания? Досега док не ми е споменал за тях>? Интересно
*
Re: цени на имУнологични и генетични
« Отговор #22 -: Ноември 21, 2007, 15:28:52 pm »
Придружаващи заболявания
Спонтанни аборти
Наследствени заболявания и други
*
Re: цени на имУнологични и генетични
« Отговор #23 -: Ноември 21, 2007, 15:56:54 pm »
Здравейте,искам да Ви попитам дали знаете къде във Варна се правят имунологични и генетични изследвания?Ако може да ми дадете някакви координати много ще съм Ви благодарна.

По-добре направи като мене. И аз съм от Варна , но говорих с доц.Конова по телефона, ще ми вземат кръв тука в Надежда и ще й я изпратят за изследване в Плевен. Още утре ще ходя в Надежда да свърша и тази работа.
Относно цените, ето какви са в Плевен http://www.ivfpleven.com/index.php?l=54

Кои са причините за да се прибегне към изследване на тези генетични и имунологични изследвания? Досега док не ми е споменал за тях>? Интересно

Погледни тука какви са причините http://www.ivfpleven.com/index.php?l=29
*
Re: цени на имУнологични и генетични
« Отговор #24 -: Март 03, 2008, 13:43:28 pm »
такаааа,аз пуснах имунолигичните в института по вирусология и алергология,гр.София.Пъленанализ на НК клетки - 50лв.Пращат ме за хуморален имунитет в Иван Рилски.Това не знам какво означава,но казаха ,че от него зависи какво лечение да се избере.Цената ще я разбера утре.
А я кажете,този д-р Кременски от Майчин дом София ли е?

Иначе в клиниката за НК, ТАТ<МАТ,още два щитовидни хормона и антифосфолоп. ми направиха сметка 310лв
*
Re: цени на имУнологични и генетични
« Отговор #25 -: Март 03, 2008, 14:14:02 pm »
Да Д-р Кременски е в генетичната лаборатория в Майчин дом София.
 А на мен NK клетките в клиника Малинов ми струваха 80лв.
« Последна редакция: Март 03, 2008, 14:16:04 pm от mpia »