0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За ефекта от прегнила
« -: Октомври 04, 2005, 08:48:27 am »
Момичета, много странно нещо ми се случи вчера, та искам да питам как е при вас... Правих стимулация за инсе при д-р Владимиров, с меногон, вчера на 10ти ден имахме 4 добри фоликула (по 2 от всяка страна, между 17 и 22.5 мм). През цялата стимулация бях супер позитивно настроена, с леко безсъние и повишена работоспособност. Док каза, че това е ефект от естрогените. Вчера сложихме прегнил по обяд и час след това емоциите ми просто отидоха в другата крайност - сякаш светът се срина върху мен, щях да се разплача, като гледах един човек как храни улично коте :oops: Нямаше никаква обективна причина, сега съм мн по-добре, стискайте ми палци - днес е денят :wink: Но много ме изненада тази рязка реакция, аз по природа съм много премерен човек и такова чудо за първи път ми се случва. Мислите ли, че прегнилът има нещо общо?
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
За ефекта от прегнила
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2005, 08:58:45 am »
Здрасти,
стискам палци и не се притеснявай, може и да е от прегнила, незнам, на мен по принцип нищо не ми става не само от него де :wink:
успех :D
За ефекта от прегнила
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2005, 09:54:43 am »
Успех Мармотче днес :D

На мен също ми беше доста гадно, като ми сложиха 10,000 Е прегнил. Нещо ми беше криво и ми беше малко лошо. Не изключвам малко самовнушение да е имало, защото не бях подготвена с достатъчно информация и имах съмнения не може ли без него.

Чакаме да кажеш как е минало днес :D
Благодаря ти, Бени!







*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
За ефекта от прегнила
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2005, 09:54:58 am »
Спокойно, аз лично по емоционалното си състояние вече мога да си определям овулацията.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
За ефекта от прегнила
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2005, 10:17:07 am »
на мен също ми сложиха 10,000 единици Прегнил миналия цикъл.
промени в емоционалното състояние от Прегнила не съм забелязала.
забелязах промени във физическото състояние - зърната на гърдите ми станаха чувствителни и леко болезнени - точно както когато бях бременна. за 5-6 дена това усещане постепенно отшумя - очевидно с изхвърлянето на Прегнила от организма.

нека да не приписваме всяко свое усещане и състояние на медикаментите...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

За ефекта от прегнила
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2005, 12:02:34 pm »
Здравейте момичета,

Ето и аз да разкажа какво ми се случи с прегнила.

Не съм сигурна, че е странно, но поне на мен така ми изглеждаше. Сложиха ми го, когато фоликула беше 22-23 мм сутринта рано на 18 ден, на същия ден по - късно фоликула беше станал двукамерен и явно си личеше, защото и аз го видян на ехографа,
на следващия ден пак ме гледаха и фоликула все едно се беше спаружил, ама точно това е думата.
И два дни по - късно, отново на преглед, фоликула си стоеше там със същите размери.
Явно не съм постигнала овулация и фоликула не се е спукал.

Имате ли мнение или опит с това, което ви разказах.?
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
За ефекта от прегнила
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2005, 22:29:36 pm »
Здравей Мормодче и много късмет и успех ти желая! Не съм забелязала да ми влияят странно инжекциите (Меногон и Прегнил), но мисля че е нормално да има такива. Все пак това са дози хормони, които по пронцип не се знае как влияят емоционално и на какво. Опасна работа са. При едни се проявяват, при други не.
Например сега при мен стават едни странни неща и аз ги отдавам на Марвелона, който пия 2-ри месец. Сутиените ми омаляха и този месец ме болят гърдите от 10-ия ден на цикъла (обикновенно само 2-3 преди М)?! Единственият доволен човек от цялата работа е мъжът ми.

*
За ефекта от прегнила
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2005, 08:52:39 am »
oganche, при мен е същата работа и аз го отдавам на марвелона
*
За ефекта от прегнила
« Отговор #8 -: Октомври 05, 2005, 17:02:51 pm »
Цитат на: bubata
oganche, при мен е същата работа и аз го отдавам на марвелона

Да и при мен беше така, само че от Цилест. Но Оги ша ма извиняваш ама при тея болезнени гърди половинката може само да гледа! :D
*
За ефекта от прегнила
« Отговор #9 -: Октомври 05, 2005, 17:15:42 pm »
Абе и аз като пих първия път цилест ме боляха зверски гърдите и бях като секс бомба :lol:
Ама сега този месец нищо ми нямаше, пак го пих :?
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
За ефекта от прегнила
« Отговор #10 -: Октомври 07, 2005, 15:11:40 pm »
Цитат на: Grazia

Да и при мен беше така, само че от Цилест. Но Оги ша ма извиняваш ама при тея болезнени гърди половинката може само да гледа! :D

Че кой говори за пипане?! Ти пък, ние сме далеч от тея работи. Само плакнене на окото и тва е.