0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ellii

Нередовен цикъл
« -: Октомври 03, 2005, 22:33:00 pm »
Здравейте на всички... първо искам да изкажа моите почитания относно сайта.
Ще съм много благодарна ако получа съвет от вас или някакво обяснение за това,което се случва около мен.Аз съм на 16 години и отскоро водя сексуален живот, 3 месеца пих хапчета Оrgametril за да ми се регулира цикъла и докато ги пих ми идваше редовно,докато преди ми прескачаше с месеци.Имам цикъл от близо 3 години и си мислех,че трябва да се е регулирал.Този месец спрях хапчетата и вече ми закъснява с 9 дена,правех тест за бременност и беше отрицателен.Другото странно е,че след като имах полов акт с приятеля си на другия ден прокървях,това става 5 дена преди датата,на която трябваше да ми дойде.
Ще съм много благодарна ако някой изкаже мнение по въпроса.(Извиняжвам се ако темата не се разбира или съм се впуснала в подробности) :P
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Нередовен цикъл
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2005, 10:27:51 am »
Понеже виждам, че цикълът ти е нередовен, бих ти препоръчала презервативи за предпазване от бременност.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Нередовен цикъл
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2005, 12:37:02 pm »
Преместих темата в този форум, защото е по - подходящ за въпросите ти и повече хора ще изкажат мнение.

Защо ти е нередовен цикъла, има ли установена причина?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Нередовен цикъл
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2005, 19:46:07 pm »
Как мислиш възможно ли е да си получила леко разкъсване или охлузване при половия акт и той да причинява кървенето?


*

    Anonymous

Нередовен цикъл
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2005, 15:11:49 pm »
Аз съм на 27 години.Откакто се помня цикълът все ми закъсняваше.Пила съм и оргаметрил и противозачатъчни и по колко лекари ходих.Продължава да ми закъснява.В момента пия хомеопатични лекарства.От противозачатъчните напълнях и после месеци наред се борих с килограмите.Преди години и аз се притеснявах да не съм бременна, макар че използвахме презервативи.