0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добра лаборатория в Стара Загора
« -: Юни 18, 2010, 11:15:53 am »
Момичета , някоя може ли да ми каже дали в Стара Загора има добра лаборатория в която да правят следните изследвания- андростендион, тестостерон, DHES, 17-04 ОН прогестерон, глюкозен тест. До сега съм ги правила в Германо-Българската лаборатория, но чух лоши отзиви за тях. Ако някой може да ми даде инфо ще съм много благодарна.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #1 -: Юни 18, 2010, 11:19:09 am »
няма такава
отиди в Пловдив, или прати кръвна плазма с куриер
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #2 -: Юни 18, 2010, 11:50:07 am »
Благодаря ти за бързия отговор-очаквах подобен вариант за липса на лаборатория. Ти лично пращала ли си с куриер материал за изследване. Ако си пращала по този начин какво ще ме посъветваш- в коя болница ти взеха кръв, къде ги изпрати за изследване.Аз ходя при д-р Христов в НиаМед- имаш ли някакво мнение за него.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #3 -: Юни 18, 2010, 11:52:46 am »
имам мнение, но не желая да го споделям, не е много лицеприятно
не съм пращала, мисля услугата е към 20 лева, ДиЕйчЕл я предлагат
то за 20 лева ще отидеш до Пловдив да си пуснеш  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #4 -: Юни 18, 2010, 19:41:54 pm »
Благодаря ти.Може и в Пловдив да отида да си ги пусна.Ти къде ще ми препоръчаш,защото аз до сега съм ги правила във ВМИ Пловдив, При Орбецова,но не ми се ходи пак там.А за гинеколог в Ст. Загора -кой ще ми препоръчаш.Извинявай,че те занимавам с моите проблеми,но съм ги обиколила почти всички и от никой не съм доволна.Ти при кой ходи на консултация.Аз имам проблеми с андрогените.Скоро ще започна лечение.Благодаря ти.
*
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #5 -: Юли 02, 2010, 12:01:09 pm »
Здравейте на всички!Някой може ли да ми препоръча добър ендокринолог в Стара Загора!А той може ли да пусне изследвания на хормони или те не минават по здравна каса? :ask:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #6 -: Юли 02, 2010, 14:14:57 pm »
д-р Жулиета Пракова
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #7 -: Юли 02, 2010, 14:21:23 pm »
nansi, от скоро в Стара Загора има специализиран АГ кабинет за диагностиката и лечение на стерилитет.
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 14:29:58 pm от ина »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #8 -: Юли 02, 2010, 14:44:23 pm »
дам, който е под крилото на наскоро нашумялата клиника за експериментиране до каква старческа възраст могат да зачеват и раждат жените  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #9 -: Юли 02, 2010, 16:20:05 pm »
вярно, кофти репутация имат напоследък, по-важното в случая обаче е че във въпросната клиника има добри специалисти, които са помогнали на доста хора :D
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 16:27:05 pm от ина »
*
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #10 -: Юли 02, 2010, 22:51:38 pm »
Да не би да е д-р Стефан Стефанов?И аз разбрах,че има такъв  кабинет в Стара Загора,но аз по принцип си ходя в Пловдив!Тук се изказват и други мнения за този кабинет!Аз незнам нищо за този доктор!Ако някой е ходил там и има отзиви,пишете!Благодаря ви за бързия отговор за ендокринолог!Аз качих 20 кг за 1 месец и не могат да ми кажат защо пълнея!Дано най-накрая попадна на лекар,който да ми помогне!
mini,благодаря ти за бързия отговор!Можеш ли само да ми кажеш къде е кабинета на Жулиета Пракова?
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #11 -: Юли 05, 2010, 11:41:31 am »
Здравейте на всички!Някой може ли да ми препоръча добър ендокринолог в Стара Загора!А той може ли да пусне изследвания на хормони или те не минават по здравна каса? :ask:
Д-р Емилена Вучкова
Работи в Ритъм и със здравната каса.
Ще ти пусна телефона на лични.
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #12 -: Август 02, 2013, 16:27:48 pm »
Здравейте. От доста време гледам не е писано в темата, но дано някой ми отговори
Имате ли отзими за лабораторията на МЦ Сано в Ст Загора?
*
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #13 -: Август 07, 2013, 08:04:47 am »
Ползвала съм лабораторията за специфични изследвания на детето ми. Изпращат пробата в софийска лаборатория, но не помня коя беше  :(. Лаборатория Бодимед е добра, сравнително нова, с нова апаратура.
     
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #14 -: Август 08, 2013, 15:28:27 pm »
Благодаря за отговора. Бодимед е тази до Новалаб или бъркам?
*
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #15 -: Август 08, 2013, 15:44:12 pm »
Да, точно там е.
     
Re: Добра лаборатория в Стара Загора
« Отговор #16 -: Август 08, 2013, 15:48:42 pm »
Благодаря още веднъж