0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #20 -: Септември 19, 2007, 09:05:46 am »
По принцип ползвам "Savex super color"който в себе си има омекотител и бях доволна,а сега се излъгах с този "Persil"-дрехите не миришат дории малко на прах.Не съм доволна от него.Досег аникога не съм вземала "Ariel",но смятам да го пробвам вече,сдамо дето не съм ориентирана кой вид ще е най-подходящ.
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #21 -: Септември 19, 2007, 09:27:53 am »
лилав Bonux/2 in 1/ + лилав Lenor
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #22 -: Септември 19, 2007, 09:51:29 am »
Предимно Бонукс - и за бяло, и за цветно, 2 в 1 - абе почти всички видове съм ползвала и съм доволна от него.
Омекотител - Ленор - червения ми е любим - Фламенко, също розовия и черния
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #23 -: Септември 20, 2007, 00:26:01 am »
Аз използвам от доста години омекотител Silan/син/,а прах Persil/Sensitive за бяло и Persil/Color за цветно пране.Дори не подозирах,че праха и омекотителя ги препоръчват заедно.Тези аромати много ми допадат. 8O От време на време,мъжът ми носи от чужбина Dixan,който също много харесвам или има един Dash,той е невероятен.Но тук питах за него,казаха ми,че са спрели вноса,защото бил доста скъп.Ако някой все пак знае някъде да го продава,нека пише..
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #24 -: Септември 20, 2007, 11:45:08 am »
Няколко пъти си носих от Гърция Ариел и наистина няма нищо общо с нашия :( Но вече не ходя до там и ми е неудобно да моля познати... Сега ползвам Тайд, но има доста да се желае, а Тема за бяло ,но и там съм със забележка... може и пералнята ми да не е добра. Понеже се навъртам често в няколко домакинства - две баби, при мама, при тати и при снахичката... може прахът да е един ама при всички резултата е различен макар и не кой знае колко...

*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #25 -: Септември 28, 2007, 13:46:02 pm »
Аз в момента съм на Persil,страшно е икономичен и мирише много хубаво!
*
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #26 -: Септември 28, 2007, 14:15:23 pm »
Ариел и тьмно лилавия ленор
*
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #27 -: Септември 28, 2007, 14:32:29 pm »
Персил или Ариел, редувам ги.
омекотител, предимно силан, но понякога и ленор.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #28 -: Октомври 03, 2007, 15:45:07 pm »
Персил за бяло, рекс за цветно и силан.
За съжаление наистина има разлика в качеството на праховете в България и в чужбина, а и май не само на праховете :( Явно тук идват продукти n-то качество. В Белгия първо си купих персил, че поне го познавам, но после си взех най-евтиния прах в голяма кутия от 5 кг - е переше по-хубаво от българския персил и оставяше много хубав аромат на чистичко :x Не знам вече струва ли си да давам пари за маркови прахове, като повечето са ментета... Май само по навик си ги купувам.


Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #29 -: Октомври 04, 2007, 19:21:11 pm »
Ариел или Персил/по-рядко ако ме излъжат с някоя реклама/ и Силан с аромат на грейпфрут и мандарина.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #30 -: Октомври 07, 2007, 15:11:06 pm »
Ариел или Персил/по-рядко ако ме излъжат с някоя реклама/ и Силан с аромат на грейпфрут и мандарина.
мен ме излъгаха с рекламата на Тема за чаршафите  :lol: Поне мирише хубаво, дано и да пере добре ;)


Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #31 -: Октомври 08, 2007, 09:53:35 am »
bebe_вече2007,не си ли го пробвала Темата ,а чаршаф има ли вътре :lol:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #32 -: Октомври 08, 2007, 19:28:33 pm »
Няма чаршаф - аз за това викам, че съм се излъгала :( Ама пък прахът излезе хубав - и пере и мирише много хубаво.


*
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #33 -: Октомври 09, 2007, 00:06:58 am »
лилав Bonux/2 in 1/ + лилав Lenor :D
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #34 -: Октомври 10, 2007, 18:38:45 pm »
Използвам Ариел - и за бяло, и за цветно. Доволна съм. Доскоро ползвах светлосиния Ленор, но от месец съм на черния - аромата се запазва  дълго, почти до следващото пране и не е натрапчив. :D едно хубаво ми става ......... :D :D :D

P.S. То вярно. че и от праха зависи видът на прането, ама я сложете 10 грама прах и пералнята на 30 градуса, да видим как ще ви изглежда бельото
*
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #35 -: Октомври 18, 2007, 11:31:58 am »
Ползвам ТЕМА и за бяло и за цветно. Много съм доволна. Преди ползвах само АРИЕЛ,но откакто си купих такъв от Унгария,рзбрах,че пак българите сме излъганите камилчета- нищо общо с истината!!!
Омекотител- ЛЕНОР и понякога СЕМАНА-също е много добър.
*
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #36 -: Октомври 18, 2007, 12:50:48 pm »
мен ме излъгаха с рекламата на Тема за чаршафите  :lol: Поне мирише хубаво, дано и да пере добре ;)

Айде и аз в кюпа на излъганите... :lol: Няма чаршафиии...
Но пере и мирише много хубаво - с това съм съгласна.
« Последна редакция: Октомври 18, 2007, 12:52:28 pm от eli_v »
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #37 -: Декември 03, 2007, 19:18:02 pm »
Е, май единствена пера със Savo, всичко от продаваното в Бг съм пробвала, но освен с Ариел с всеки друг прането ми мирише мноооого гадно направо на мухлясало още като го извадиш от пералнята. Мислех, че само при мен е така, но се оказа, че и други са го забелязали. Минах на Savo - изрелски е и директно го внасят не го бъркат в България. Има за цветно и за бяло. Нямам забележки. Омекотител не ползвам. Вече не ми миришат лошо дрехите.
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #38 -: Декември 04, 2007, 23:55:22 pm »
Персил,но не и в комбинация със Силан.Предпочитам Ленор или Семана! :laundry:
Re: Какъв прах за пране използвате
« Отговор #39 -: Декември 08, 2007, 21:25:42 pm »
Милото пътува 4есто до Австрия и ми носи те4ен Персил или Ариел и омекотител Ленор(тъмно лилав) страшно съм доволна!