0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
клинична лаборатория "Бодимед"
« -: Септември 13, 2007, 14:24:42 pm »
Момичета, на какво мнение сте за клинична лаборатория "Бодимед" Пловдив. Питам, защото аз всичките изследвания си пуснах там. Едно съм си правила и в "Писанец". И има ли в Пловдив други лаборатории с добро име
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #1 -: Септември 13, 2007, 15:30:43 pm »
Хронолаб. Намира се близо до Мебелна къща в Тракия. Аз май от тях съм най-доволна.
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #2 -: Септември 13, 2007, 16:20:02 pm »
Аз съм за Писанец,за сега съм доволна от тях и всички изследвания си ги правя там и като цени са добре.

*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #3 -: Септември 14, 2007, 07:41:42 am »
Ама мърлячи са тези в Писанец. В Хронолаб цените са същите. Посещавала съм и Бодимед, и Писанец и Хронолаб и имам база за сравнение. Всички предлагат опция "Резултати в Интернет". Сравнявала съм резултати от Писанец и от Хронолаб и са сходни.
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 13:10:30 pm »
По отношение на Бодимед останах доволна,защото ми се наложи да правя изсл.за ниво на В12 и фол.к-на в кръвта и се оказа,че от Писанец,Хронолаб и Бодимед само Бодимед прави тези изсл.,др.лаборат.ми отказаха.А по отношение на Писанец-не съм доволна,при последните изсл.на ПКК направени там резултатите ми бяха отчайващи,наложи се да ги повторя другаде и се оказа,че тези от Писанец не са точни и за малко да ме вкарат в болница.
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2007, 23:30:42 pm »
От бодимед съм доволна. Само там си ги правя вече. От Писанец не съм доволна иzобЩо. Два пъти съм ходила там и два пъти са ми иzлиzали греШни реzултати. СтруваШе ми много нерви и пари, докато раzбрера, че реzултатите им не са верни.
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2007, 09:20:38 am »
От Бодимед съм горе долу доволна. Става дума за Бодимед-София, защото резултатите от изслеванията ми при тях никога нямат референтни стойности и резлутатите ти излизат на другия ден. Най-доволна съм от Кандиларов..
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2007, 14:02:16 pm »
Според мен Бодимед са по-добри от Писанец.
Правила съм изследвания и в двете лаборатории и мога да кажа, че в Писанец пролактина ми излезе трикратно повишен, докато след седмица в Бодимед резултата ми беше малко над горната граница - сама си прави изводите. Потретих изследването и получих приблизително стойностите от Бодимед.
:)
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2007, 16:20:36 pm »
Лабораторни грешки се случват във всички лаборатории, въпроса е да не е честа практика.
Та, не си писала коя е по-добрата лаборатория според теб от трите. :D
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2007, 22:51:29 pm »
Луни, от Хронолаб.  Ама ми е доста далеч това Мебелна къща и като че ли най-често съм ходила в Писанец. Все пак аз правя изследвания горе-долу всеки месец и съм имала база за сравнение на резултатите. Измързелявих се нещо... :oops:
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #10 -: Октомври 07, 2007, 23:13:39 pm »
Хронолаб има и на Кавала 20, до централна гара. ПиШе го и на сайта им. Но аz лично съм по доволна от Бодимед.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #11 -: Октомври 07, 2007, 23:28:41 pm »
Аз май вече се доверявам на изследванията във ВМИ, хормонални, кръвни, миклобиологии. От Хронолаб и Писанец вече не еднократно ставам свидетел на неверни резултати.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2007, 23:41:34 pm »
И аз съм доволна от Бодимед,но намам голяма база за сравнение - освен там, веднъж пробвах в Писанец и ми объркаха резултатите. И от Торакс съм доволна, но там цените са други.

*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2007, 07:04:23 am »
Торакс ги носеха в Писанец и реално изследванията се правят там.  :lol:
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2007, 00:15:05 am »
Незнаех  :oops:
Кои са носили в Писанец - хормоналните или микробиологията или и двете?

*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #15 -: Октомври 11, 2007, 00:46:00 am »
За хормоните съм 100 % сигурна, микробиологията - може би...
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #16 -: Октомври 11, 2007, 14:11:30 pm »
Пояснявам - за мен Бодимед са най добрите, и имат много внимателни служителки и служители
:)
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #17 -: Октомври 16, 2007, 21:31:51 pm »
Здравейте!Никога не съм си правила хормонални изследвания.Какво предтсавляват и колко струват.Благодаря!
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #18 -: Октомври 16, 2007, 21:42:55 pm »
Ако ги изследваш в лаборатория, която работи с касата ще платиш по-малко.
Аз изследвах 10 хормона
Шесте бяха с направление
Четерите си ги заплатих-62лв
+ 2 лв
взимане на кръв
Ако отидеш в лаборатория която не работи с касата трябва да си ги платиш всичките-около150лв-всичко
*
Re: клинична лаборатория "Бодимед"
« Отговор #19 -: Октомври 16, 2007, 23:01:41 pm »
BIANKA, zависи от това кой хормони трябва да се иzследват и колко на брой са. Един хормон струва между 10 и 20 лева, zависи в коя лаборатория се прави, в кой град и т.н.  Някой се поемат от касата, други не, както е писала mpia.